Nie zwolniony!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra nie został zwolniony! Czy nowy projekt twórców niezależnych od QuickTurtle Co., Ltd., która jest swego rodzaju zatrzasku, w którym trzeba być zatrudniony i pracy ... dziwne podejście, prawda?
Jednak widzieliśmy już w grę, w której trzeba pracować, najczęściej jest to wszelkiego rodzaju symulatorów takich jak symulator lub kasjera trucker, wszystko jest trochę inaczej. Gra z pewnością nie symulować pewne prawdziwej pracy, powiedziałbym nawet, że jest to parodia.
Początkowo gra pojawiła się na rynku koreańskim, gdzie dość szybko bomba! Ponad milion pliki do pobrania, których liczba wciąż rośnie, jest bezprecedensowy sukces indie projektu, a stało się to nie bez powodu! Nawiasem mówiąc, ze względu na wzrost popularności gry został przetłumaczony na 12 języków, więc, że rosyjskie i wiele innych zobacz też to, że tylko wpływa pozytywnie.

W grze wcielasz się w rolę młodego profesjonalisty, który właśnie skończył studia i stara się znaleźć swoją wymarzoną pracę, przynajmniej przeżyć ... Problem jest dotkliwy w krajach najbardziej rozwiniętych, ale w Korei, jest szczególnie dotkliwy, wiesz, jak są ludzie pracowity i jak trzymać się swoich mandatów? Praca w Korei jest bardzo ważnym aspektem życia wszystkich jej doświadczeń i starają się osiągnąć pewne szczyty, które z pewnością jest nam znane. Tak więc, nie będzie musiał zaczynać od zera.
Aby dostać pracę trzeba przejść przez kilka wywiadów w ramach którego naturalnie odmówił jednak w czasie drugiego lub trzeciego można dostać pracę, która rozpocznie się małą lokalną reklamę!
Prace będą wyświetlane jako zbiór tabel do siedzenia i innych pracowników, tak szybko, jak w tabeli obok nich pojawi się wykrzyknik, należy uruchomić się i uzyskania informacji, że odbywa się to w zwykły myszy. Problem polega na tym, że zamówienia będą bardziej niż masz czasu na przetworzenie, tak, że stoimy przed prostym wyborem - siedzieć na ziemi, podczas gdy do czynienia z już uzyskanych miejsc pracy, a tym samym zdobycie doświadczenia, które jest odbijane przez specjalną skalę, których znaczenie trudno przecenić lub biec do biura i coraz bardziej nowych miejsc pracy. Jeśli usiąść i demontować rutynę, nie podejmując nowe dokumenty, które koledzy skarżą się, że może to i doprowadzi do zwolnienia z pracy, jesteś oskarżony o to, że używasz zbyt powolny, a pracownicy ci nie są potrzebne. Szczególny problem zaczyna się, gdy reżyser przychodzi, wszyscy pracownicy zaczynają "spalić", dając zadania i dokumenty z niesamowitą prędkością ...

Konkluzja: Nie odrzucenie grę! Jest to parodia, humor, a nawet rodzajem kpiny z rzeczywistych problemów młodych specjalistów, taki czy inny sposób, gra jest bardzo fajna i jeśli nie brać sobie do serca, to jest zabawa zatrzaskowe, jakby chciał podjąć - zadbać o swoje nerwy!


Reklama

Pobierz Nie zwolniony! 1.0.52 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
[v.1.0.44]
- Minor bugs were fixed.
- Indonesian, Vietnamese, Malay, Hindi, Arabic and Persian languages have been added.
You can select a total of 25 languages.

[v.1.0.43]
- Fixed login related error.

[v.1.0.35]
- Fixed infinite looping of subordinates' gold animations.
- When purchasing Adventure Charge, the number of adventures has been increased. (3-> 5)
- Fixed music not playing when "President appeared"
informacje ogólne
wersja 1.0.52 (52)
Data umieszczenia 2022-04-14 12:40
rozmiar 41.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/26 07:02
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |