Evoland
4.8 (14)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Evoland francuskich twórców Playdigious to gra fabularna dla systemu Android, w których trzeba będzie pompować prawie wszystko od swojej postaci (jednej nie dziwi) do samej gry! Tak, dobrze słyszeliście, że gra musi być pompowana, modernizacji grafiki, dźwięku i gry, płynne przejście od klasycznej platformówki 8-bitowych do pełnego i nowoczesnym 3D świecie! Oczywiście, takie podejście może bezpiecznie założyć, że w pierwotnym, przynajmniej na plus, co oznacza, że ​​nie bez, zwłaszcza jeśli się do branży gier.

Początkowo, ta gra została stworzona na PC, ale na szczęście był w stanie zobaczyć światło i na Androida, a ponadto przeniesiony go bardzo dobrze, nie rodzi podstawowe okładziny na pewno. W każdym razie, żadna część obsługi roszczeń, powiedzmy, to jest standard, nawiasem mówiąc, też ewoluuje, nadal być wygodne na każdym etapie powstawania.

Fabuła gry jest mało wybitny, jednak nie ma wiele potrzeb. W każdym razie, nasz bohater musi przejść długą drogę, pomagając słabych i pokrzywdzonych, co jest bardzo szlachetne. Zawsze będziesz mieć wsparcie najbliższych przyjaciół, z których jeden jest zawsze gotowy do gołego miecza i walczyć ze sobą, a przyjaciel będzie być traktowane tak, że firma anulowane. Ponadto, w niektórych miejscach można spotkać więcej pomocy, ale się przyzwyczaić, że nie jest to konieczne. Ale obecność sklepu, w którym pieniądze gra jest całkiem możliwe, aby kupić nowy pancerz i różnych mikstur - inna sprawa, że ​​będzie bardzo przydatne!
Ale znowu, jeśli wziąć tę grę jako klasyczny RPG, jest mało prawdopodobne, będzie coś niesamowitego, zwłaszcza w ogromie tego gatunku. Ale, że zaczęła grać w klasycznych ośmiobitowych z grafiki pikseli zakończeniu w pięknym współczesnym świecie ... to jest zupełnie inny poziom, na którym twórcy chcą trochę więcej niż dolara i są pewni, że wkrótce cena ulegnie zmianie kiedy koniec zniżki.

Rezultat: Evoland gry, choć fakt, że jest on płatny, to projekt wyjątkowy, niepowtarzalny osobiście nie zostały jeszcze spełnione. Niektóre gry wymagają lat i kilka sztuk, aby przejść w ten sposób, i można oglądać je w jednym produkcie!


Reklama

Evoland dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje Playdigious na mob-core.com.pl

Ocena:

(14)
4.79★ 95.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/26 09:07
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |