Wektor 2
4.5 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Wektor Game 2 z ciągłym rozwojem NEKKI wciąż platformówka wciąż o parkour, który jednak stał się bardziej dojrzały i ... ale to co się z nim stało - czytaj dalej!
Ale przede wszystkim należy zwrócić uwagę na pierwszą część, która jest dostępna w Google Play, a teraz, jak prezentowany na naszej stronie już w 2013 roku. Popularność pierwszej części jest godne szacunku, to zostanie pobrana ponad 50 milionów użytkowników! Nawiasem mówiąc, pierwsza część była wersja płatna, która pobrana prawie pół miliona osób, co stanowi świetny wynik w mojej opinii. Druga część nabiera tempa, ale czy będzie w stanie osiągnąć wyniki swojego poprzednika?

Na pierwszy rzut oka wygląda podobnie do drugiej części, zamiast naszego bohatera, wciąż cień, jednak grafika stała się o wiele lepiej, większe przeszkody, fizyki, także stał się znacznie bardziej interesujące, a co najważniejsze - gra stała się trudniejsza! Główne zainteresowania to dlatego tu raz staje się jasne, prowadzenie zwykłego człowieka, a nie jakiś mały ninja, który może latać i upadku z wysokości wieżowca bez żadnych konsekwencji czy może przejść do niewiarygodnych rozmiarów, nie, wszystko jest prawdziwe! Co więcej, wszystkie akrobacje wykonywane przez naszego bohatera jest hołdem dla tego sportu jako "parkour", niebezpieczne (tak, tak, nie powtarzać tego w domu!), Ale jest to realne. W pierwszej części narzekać, bo ludzie go minęliśmy kilka razy, to było zbyt proste, dobrze, sami poprosił, teraz staje się coraz trudniejsze z każdym poziomem.

Nie wszystko jest tak doskonały.
Ogólnie rzecz biorąc, druga część może nas zadowolić skromny historię - nasz bohater jest testowany, aby uzyskać usługę w jakiejś elitarnej jednostki, a każde badanie kosztuje pewną ilość waluty gry. To miejsce, gdzie zaczynają się problemy. Jak już powiedziałem, gra stała się dużo trudniejsze, małe poziomy dosłownie nadziewane niebezpieczeństwo, aw naszych rękach nie jest jakiś Superman, jest debiutantem w rzeczywistości. Więc początkowo masz pieniądze, płacisz im za okazję spróbować swoich sił na następny poziom, a nie na to. Potem znowu i znowu, dopóki nie skończą się pieniądze, a co potem? A potem - witaj Donat! Opcja druga tutaj lub poczekać, gdy środki zostaną właścicielem, to zajmie trochę czasu, po którym będzie można kontynuować próby wprowadzać żadnych realnych pieniędzy. W grze nadal istnieją reklamy, choć nie jest to bardzo dużo. Jednak teraz nie ma płatna wersja, wszystkie, które mogą być gromadzone w tym.

Razem: 2 wektor gra stała się lepszy i bardziej interesujący niż w pierwszej części, więc jeśli grałeś pierwszy - z pewnością huśtawka i jako Donat, a potem, jak zwykle, jest to prywatna sprawa, w każdym razie, tutaj jest dość zwykły program.


Reklama

Pobierz Wektor 2 1.1.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
fixed occasional bug with incorrect beginning of chapter 2
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (101010)
Data umieszczenia 2018-03-22 01:03
rozmiar 96.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
4.53★ 90.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/27 08:45
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |