Assassin Creed Identity
3.5 (79)

Assassin Creed Identity

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Assassin Creed Tożsamość to nowy projekt z Ubisoft Entertainment, którą przygotował specjalnie na dwóch platformach - Android i iOS oczywiście. Zgodnie z danymi pochodzącymi z innych źródeł, rozwój gry wziął kolejne 2 lata temu, i to, gdzie to było dwa lata - dobre pytanie, ponieważ Android mogliśmy oglądać go w maju 2016 r.

Weźmy trochę nostalgii, jeśli nie przeszkadza. Porozmawiajmy o serii gier Assassin Creed jako całości. Cykl został zapoczątkowany w 2007 roku i obecnie ma około 20 gier, zwłaszcza jeśli liczyć karty. W tej grze w przyszłym roku chcą pozostać w chłodnym filmu akcji, jednakże należy rozumieć, że główni odbiorcy z tych gier były i będą właściciele konsol. Ale Ubisoft nie wystarczy! Konsola posiada jeden w pięciu wymienionych, ale prawie każdy smartfon, a tam są gry takie jak ta.

Co nas czeka w grze Assassin Creed tożsamość?
Zadeklarowana jako gra RPG, tutaj można wybrać bohatera, pompować go, walcząc z wrogami i wykonywania różnego rodzaju zadań, ale tutaj jest problem, a wiele problemów!
Role-playing gry na Androida całkowicie, ale ten format jest bardzo mała, a wiesz dlaczego? Ponieważ nie jest to platforma, która przedłuży otwarty świat z grafiką, to nie pobiera dużo użytkowników, którzy chcą wchodzić w interakcje z innymi graczami, tak, że w tej grze nie ma. Tak, ta gra fabularna, ale nie ma otwarty świat, żadne miasto ze znajomymi w grze, nic. Fajne grafiki? Oczywiście, jest tu obecna, ale wiesz, co powinno być urządzenie, które jest przyciąganie? Powiem tak, jeśli grasz w pełni, a następnie na tablecie, a tabletka która będzie ciągnąć całe piękno jest droższe niż PS4, wybacz. Plus, jeśli porównać tę grę do innych gier z serii, to nie jest proste mechanika walki i nie jest to niesamowite fizyki, dla których te gry są podobne. Jeśli uogólnić - wszystko dość nudny, prymitywny, piękne i lag. I oczywiście, ta gra za darmo nie dostaniesz jej cena jest prawie $ 5, dla których przyjemność po prostu nie rozumiem.

Konkluzja: gra Assassin Creed Tożsamość to kolejna porażka programistów Ubisoft na Android. Więc jeśli chcesz kupić - nie trzeba tego robić, że gra nie jest warta. Być może twórcy będą zaangażowane ściśle jego optymalizację, która nie jest dużo niższe wymagania systemowe, jednak, podobnie jak i oni nie są znane. Nie poddają się innym wyłudzenia pieniędzy przebraniu wielkiego nazwę od znanych deweloperów. Nawiasem mówiąc, między innymi, że gra ma przyzwoitą Donat ...


Reklama

Assassin Creed Identity dla Celkon Campus A125

Ocena:

(79)
3.54★ 70.89%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/28 06:49
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |