slither.io
4 (69)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Slither.io gra jest bardzo oryginalna gra online z twórców android Lowtech Studios, który jest zdecydowanie przypomina słynnego Agar.io, który stał się hitem w mgnieniu oka! W każdym razie, ta gra jest "strzał" jest bardzo dobra, a liczba ich pobrań przekroczyła 10 milionów i nadal rośnie, więc najprawdopodobniej będzie to powtórzyć los Agar.io!

konsole .io Way to nie tylko o to, że nie tylko, jak w przypadku poprzednika w tej grze można grać w przeglądarce na komputerze, a rozgrywka była bardzo podobna, powiedziałbym więcej, najprawdopodobniej w tych grach jest ten sam silnik. Tak czy inaczej istnieją różnice, i są znaczne.
Gra Agar.io pobraniem na ograniczonym obszarze i zbiera "jedzenie" w formie małych kulek lub graczy, którzy mają mniejszą wielkością do zwiększenia rozmiaru. Tutaj zasada jest taka sama, tylko lokalizacja nie ma granic, nie jest również rozrzucone kolorowe kulki, które muszą jeść, ale pozostali gracze są również roi się na miejscach do jedzenia nie jest już możliwe, a wręcz przeciwnie, to cię zabije! Cel pozostaje ten sam - rosnąć do rozmiarów wybitny i przetrwać tak długo jak to możliwe, a tu lekko uszkodzony klasyczny snake - nie można bać się uruchomić na własnym ogonem, a jeśli wpadać innego gracza - zginął, rozrzucając ogromne ilości jedzenia. W zasadzie jest to możliwe, aby zorganizować pułapkę innych graczy, podstawiając mu węża pod nimi, ale jest to dość trudne i wymaga praktyki.
W każdym razie, jest to doskonała opcja, aby spędzić trochę czasu w Internecie, w przeciwieństwie do samego Agar.io grze było trochę mniej "brutalne" do przybyszów, ponieważ więcej niż jeden format jest tutaj nie działa!

Jedyne wady gry, która okazała się dowiedzieć trochę przestraszyć nikogo - z pewnością obecność w Internecie, gra została stworzona dla niego, a także obecność reklam, które można wyłączyć za opłatą, która jest 4 $.

Konkluzja: jest to gra slither.io obserwujący Agar.io, gdzie można po prostu dobrze się bawić, a może nawet lepiej, w każdym razie, nie będzie zapisywać swoje nerwy, aż dorośniesz ogromne anakondy ...


Reklama

Pobierz slither.io 1.6.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Added cosmetic support

Improved gameplay speed
informacje ogólne
wersja 1.6.1 (1006001)
Data umieszczenia 2019-12-25 06:40
rozmiar 18.18 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(69)
4.03★ 80.69%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/28 09:17
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |