Tap Tap Trillionaire
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Tap Tap Trillionaire tego zatrzaskowe dla Android, który jest nieco inna od większości moich kolegów przynajmniej to, że nie będą musieli myśleć i czytać kanał RSS, ponieważ działalność nie będzie prosta - grać na giełdzie, więc wiesz, broker z Państwem wkrótce wszystko oczywiście nie jest profesjonalistą, więc nadzieja pozostaje tylko na własne ryzyko, logiki i szczęścia, bez których zawód jest nie kompletna.

Niewielka wpis.
Pełna historia w grze jest tylko wstępem, który powie Ci o tym, jak stać się pośrednik. Co jest śmieszne - okazało się nie tak dawno, że badane i dążył do tego, tylko twój bohater jest zmęczony, by pracować dla "Wujek" i postanowił zmienić swoje życie, założyć firmę i zarabiać pieniądze. Nie zdziw się, będzie musiał zacząć od małych rzeczy - mały urząd i tylko jednego niewolnika, lecz tapaya na ekranie można zacząć zarabiać i być może, jeśli provernetsya wiele dobrych ofert, będzie można wynająć biuro, więcej i zatrudnić więcej pracowników.
Co spodobało - Tapani na ekranie nie jest podstawą zarobków w tej grze, najważniejsze - umiejętnie inwestować dostępnych pieniędzy w celu osiągnięcia zysku, czy nie dostać.

Cała złożoność i ryzyko brokera.
Praca na giełdzie nigdy nie było tak łatwe, jak gdyby z zewnątrz nie wyglądało. Każda transakcja może zarówno przejście na nowy poziom finansowy i rzucić kilka kroków do tyłu, ponieważ wszystkie pieniądze zainwestowane zostaną utracone. Im więcej zarabiasz, tym więcej będą mogli zatrudniać pracowników, którzy również będą szukać i oferują wiele, jednak jakość i opłacalność tych transakcji będzie zależała od kwalifikacji osoby, którą chcesz podnieść kosztem zarobków. To miłe, a co ty sam, wraz z innymi poszukiwania i może ofertę, ale tutaj jest to konieczne do zapoznania się z kanału Wiadomości i dużo do myślenia, a nie latać z własnej inicjatywy.

W minusy gry można zauważyć tylko dwa - to jest tylko w języku angielskim, więc jeśli język nie wiem co czytać wiadomości i zawierania transakcji będzie trudne. Kolejny minus - Donat, których tutaj nie jest obowiązkowy i może doskonale radzić sobie bez niego.

Konkluzja: gra Tap Tap Trillionaire jest bardzo mały zatrzaskowe, które nieznacznie otworzyć dla ciebie świat maklerów i zmusić mózg do wstrząsnąć, a jednocześnie w dalszym ciągu odgrywać rolę dobrego czasu zabójcy.


Reklama

Pobierz Tap Tap Trillionaire 1.25.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Heya Trillionaires!!
With Typer Swift, G-Dr, Shuga and Thrice, become the very best star of the stage!
Can you beat all the other idols with your money and hire them to do your bidding instead?
Be the shining superstar you know you are!
informacje ogólne
wersja 1.25.4 (113)
Data umieszczenia 2022-01-09 10:19
rozmiar 62.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje PIXIO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/30 07:16
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |