Hill Climb MMX
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra MMX Hill Climb dla Android to nie tylko swoisty wyścig na wielki wóz, to jest godnym konkurentem dla dużej liczby innych «Hill Climb» formacie gier, a co najważniejsze, ta gra ma przyzwoitą bazę! Przygotowany przez twórców gier z Hutch Games, które zostały już wyprodukowane takiego projektu, nazwał MMX Racing, a jego ocena jest na naszej stronie internetowej. Met gra dość ciepła, przynajmniej prawie 10 milionów pobrań w tej podpowiedź.

Jeśli ktoś pamięta poprzedniej części był niczym więcej niż dobry sposób na relaks, przynajmniej w niektórych poważnych wyzwań dla graczy, to oczywiście nie ma. Ale deweloperzy wykonana gra trochę bardziej skomplikowane, a to staje się jeszcze lepszy wygląd, to nie wystarczy do szczęścia? Jednak proponuję do czynienia w porządku.

Gameplay.
Gra tutaj jest prosta, zwłaszcza jeśli grałeś w jakąkolwiek inną grę z prefiksem «Hill Climb". Twoim zadaniem tak szybko i precyzyjnie prowadzić prostą linię, która jest przerywana ze skokami, zjeżdżalnie, wzgórza i inne przeszkody. Cox wtedy nadal nie będą mogły jednak będziesz miał pedał gazu i hamulca. Grunt tutaj czasami bardzo skomplikowane, więc nie dziwi fakt, że wiele z nich odbywa się na kilku okazjach. Opcje grać tutaj sporo, na przykład, jeśli przewrócić czy nie wylądował, koła samochodu będą latać w różnych kierunkach. Druga opcja traci - benzyny, które mogą wyniknąć, jeśli nie po prostu zebrać do pojemnika, tak długo tępe w jednym miejscu, nie będzie dozwolone.

Grafika i wzornictwo.
W tej grze nie ma problemu, rysunek jasny i piękne efekty, takie jak pożar lub dym z kominów kół doskonali, a także wiele samochodów nieco jak prawdziwe braci licencji, która jest także miły. Wszystkie utwory są bardzo dobrze wykonane, a tło w ogóle jest niesamowite, czasami wydaje się, że ściga się w górnej części świata.

Wady.
Nie poszło w grze i bez wad, ale w rzeczywistości jest tu sama - Donat. Nie wszystkie utwory i wszystkie samochody bez Donata dostępnych samochodów mogą być pompowane i jest drogie, więc dodatkowych pieniędzy tutaj po prostu nie przeszkadzać. Ponadto, twórcy dodali multiplayer, który będzie również wcisnąć się do Donat, w ogóle - spróbuj bez niego, ale nie jestem pewien, że będzie w stanie zajść daleko.

Rezultat: Gra MMX Hill Climb to bardzo piękne i ciekawe reprezentatywny dla jego gatunku z dobrej fizyki i doskonałe efekty dźwiękowe, ale jest to bardzo psuje pączka! Kochanie, jesteś zbyt chciwi!


Reklama

Pobierz Hill Climb MMX 1.0.12753 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes and optimisations
informacje ogólne
wersja 1.0.12753 (12753000)
Data umieszczenia 2022-03-14 14:46
rozmiar 134.99 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje Hutch Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
1.91★ 38.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/01 07:29
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |