Hokej gwiazdek
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Mecz hokeja Stars to gra zręcznościowa dla systemu Android, w którym oferowane będą walczyć z różnorodnymi przeciwnikami w hokeja stołowego, które choć nieco różni się od oryginalnego źródła, ale jest gotowa dać Ci wiele pozytywnych emocji!

Wszystko pole gry jest w tym przypadku całkowicie nadające się na ekranie smartfonu lub tabletu, można również zobaczyć, bramy i bramki przeciwnika, który pozwala poczuć to, co się dzieje i aby w pełni kontrolować proces, ale główną cechą tej gry jest to, że jest w trybie online i jest to krok po kroku! Nawiasem mówiąc, że gra jest trochę jak samych bilard, tylko zamiast kieszeni będą tylko dwie bramki, ale zamiast piłek żetonów, które wydają się być zastąpiony przez gracza. Wszystko zaczyna się od dość krótkiego treningu, gdzie można wyjaśnić podstawową zasadę co się dzieje i pokaże, jak prowadzić swoje "graczy", tak by trafić na krążek, który ma wejść do bramki przeciwnika. W ten sposób można obliczyć wpływ i oczywiście doskonalić swoje umiejętności, aby przemyśleć strategię i tak dalej, tylko negatywne - zbyt dużo czasu, aby myśleć, że nie może, na każdym kroku jest podana około 10 sekund, co wystarcza, ale przejść przez dziesiątki gier opcji nie będzie działać.
Przy okazji wszystkie gry są wirtualne pieniądze, więc skinuvshis 50 monet uruchomieniu mecz, który będzie trwać do trzech głów, ten, który zdobył więcej wygranych weźmie całą pulę. Zwycięstwo przyniesie Ci nie tylko środki do następnej grze, ale także włączyć do pompowania swój poziom, co daje możliwość odblokowania niektórych taktyk, które można wykorzystać podczas gry na budowę swoich graczy w ciekawy sposób ty. Istnieją również więcej turniejów pieniężnych, a stopy nie zostaną proporcjonalnie wzrasta, więc należy się spodziewać ich możliwości niezależnie.

Cechy Hokej Gwiazdy:

  • dość szybko gra, która będzie cię rozpraszać przez długi czas
  • cztery stadiony na walkach lodu
  • więcej niż osiem kilkanaście zespołów
  • wiele różnych taktyk
  • Walcz ze swoimi przyjaciółmi lub losowych graczy z Internetem
  • istnieje pojedyncza gra
  • Wkrótce pojawi się turnieje


Wady gwiazdami hokeja gra:

  • poważne Donat


Rezultat: Gwiazdy na lodzie gra od twórców Miniclip.com jest kolejnym świetnym rozwiązaniem do zabawy w trybie online i nie zdziw się, bo ci ludzie stworzyli Agar.io, więc oni wiedzą dużo o dodatkowych gier online! Tylko nie zapomnij, że twórcy obiecują wydać aktualizacje i dodaj zawartość, które z pewnością sprawi, że gra staje się bardziej interesująca.


Reklama

Pobierz Hokej gwiazdek 1.8.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and general improvements
informacje ogólne
wersja 1.8.2 (797)
Data umieszczenia 2020-09-05 12:55
rozmiar 32.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/01 10:33
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |