Monkey Rope - Kompletne Jumper
0 (0)

Monkey Rope - Kompletne Jumper

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Monkey Rope - Kompletne Jumper jest biegaczem dla Androida, w którym odpowiednie elementy wprowadzone i skoczków, a tutaj mamy do zarządzania małpę, która skacze z winorośli do winorośli! Oczywiście, mamy cel jest zupełnie jasne - aby uzyskać w miarę możliwości, nie spadając. Jednak będzie to bardzo trudne, dlatego - czytaj dalej!

Zabawa jesteśmy w symulacji dżungli, gdzie znajduje się niewielka rzeka, palmy i winorośli, a na które trzeba skakać. Jednak nie wszystko jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać, tutaj jest pełna niebezpieczeństw! Aby rozpocząć pracę w rzece zwykle rekina, więc jeśli nie spadnie - to ty je, a następnie przemieszcza się lokalizacja, dzięki czemu długo huśtawka na winorośli w czeka najbardziej dogodny moment, aby przejść się nie uda, to, między winoroślą często różne przeszkody, upaść ponownie spaść do rzeki wreszcie elementarne skok dość trudną winorośli na winorośli, więc przyzwyczaić się do upadków ...
Wynik meczu jest obliczany od liczby przekazanych przęseł, a także od liczby zebranych monet, które mogą być przeznaczone na inne postacie, które między innymi zmieni trochę i wyglądają na lokalizację. Jednak, aby to osiągnąć to będzie trudne, ponieważ każdy nowy nurkowania jest szansa, aby upaść! Nawiasem mówiąc, jeśli nie masz wystarczająco dużo cierpliwości i nie chce, aby zaoszczędzić pieniądze, a potem gra się systemem Donato, który będzie szybciej odblokować znaków.

cechy:

  • więcej niż trzy tuziny znaków
  • ładny styl graficzny pixel-art
  • otworzyć pudełka i wygraj nagrody
  • Twoja ścieżka nie ma końca, w przeciwieństwie do cierpliwości
  • bardzo trudna rozgrywka, zawsze można trenować
  • spread gry za darmo


Gry Wady:

  • mają małą reklamę i Donat


Konkluzja: gra Monkey Rope - Kompletne Jumper jest dość typowym przedstawicielem gatunku, główną rzeczą, która odróżnia ją od wielu konkurentów - wysokiej złożoności i praktycznie nieograniczone możliwości, aby poprawić swoje umiejętności!


Reklama

Pobierz Monkey Rope - Kompletne Jumper 1.0.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
more coins!
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (22)
Data umieszczenia 2016-10-28 10:06
rozmiar 33.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Fortinet → Adware/AdColony!Android

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-10-28 13:09:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/02 08:50
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |