Undead Miasto Run
4.4 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Undead Miasto Run to klasyczny biegacz dla Androida, w której musisz uciec z zombie! Cóż, poważnie, co może być bardziej klasyczny w tym gatunku? Nawiasem mówiąc, zombie biegacz prawie na Androida, ale teraz sam moment kiedy zaczęli zapominać o, dzięki czemu nowe projekty jakoś złapać. To skorzystał z tej szansy i programistów z Kongregate i którzy przygotowali tę grę.

Gra tutaj jest jasne dla każdego, kto jest zaznajomiony z tego gatunku, co więcej, jest bardzo podobny do każdego innego klasycznego biegacza. Jest to droga, która ma trzy pasy ruchu, ale miasto po apokalipsie pełno porzuconych samochodów, ogrodzenia oznaczeń i zombie oczywiście! Niektóre przeszkody mogą wskoczyć pod jakimś poślizgu dnie i każda ze stron może obbezhat. Na drodze, na pewno znaleźć monety, a także wiele wzmacniaczy, takich jak siekiery lub rakietę tenisową dostarczenia zombie uwięziony przed sobą, jest nawet krzykaczy i tarcze, wszystkich obiektów jest bardzo istotne w formacie zombie apokalipsy, więc nie powoduje odrzucenia.
Co nie jest typowe - gra jest coś takiego jak punkt kontrolny, więc za każdym razem zaczynać od zera, nie musi. Podczas jazdy po prawej stronie ekranu zostaną wypełnione skalę, a kiedy zapełni się całkowicie, należy uruchomić tak daleko na skrzyżowaniu skręcić w lewo - aby przeżyć, po prawej - aby kontynuować. Nawiasem mówiąc, zebrane monety mogą być przeznaczane na odblokowywanie nowych bohaterów, każdy z unikalnym zestawem umiejętności, które z pewnością się przyda do przetrwania w tym świecie!

cechy:

  • wiele ciekawych postaci, zbieranie monet i ich otwarcia
  • używania pojazdów do prędkości i zabić więcej zombie
  • możesz stać się zombie i zaczynają polowanie na mózgi
  • wiele różnych broni
  • dynamiczny i intuicyjna rozgrywka
  • różne konkursy i stół z liderami


Gry Wady:

  • obecna reklama
  • nie bez Donata


Konkluzja: gra Undead Miasto Run jest dobrym reprezentantem gatunku, powiedziałbym, że jest bardzo dobra, ponieważ otrzymujemy Classic z niektórych "świeże" żetonów, co w ogóle jest idealny dla fanów. Kolejne pytanie, czy tak wiele z nich zostało?


Reklama

Pobierz Undead Miasto Run 0.1.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Welcome to Undead City Run!
New Characters
New Murder Van Parts
Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 0.1.2 (66110)
Data umieszczenia 2016-05-31 11:29
rozmiar 64.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-05-31 14:30:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

ReadSharedData2

ReadSharedData2

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.38★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/03 06:26
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |