Ekstremalne Forklifting 2
2.5 (5)

Ekstremalne Forklifting 2

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Ekstremalne Forklifting 2 jest dobry symulator dla Androida, tylko udaje, że nie jest najbardziej popularnym zajęciem, w szczególności, musimy kontrolować samochód! Przygotowane twórcy aplikacji Devm Gry SE, które już od dawna zupełnie różne kraje projektu. Na przykład, mają gry, która stała się symulator dla wózków ... By the way, i były pierwszą częścią "Loader", który, jak to nie jest dziwne, sprzedano ponad milion! Widocznie tyle pracownicy biura faktycznie od dawna marzył, aby zmienić swój zawód!

Maszyny te nie są takie same.
Ładowarka jest dość starożytnych zawód, jednak wraz z rozwojem technologii, które mogłyby spełniać pracy i specjalnych maszyn, jednej z tych, które mają zarządzać! Co więcej, wszystko jest poważna, ponieważ jest to dość prymitywny pojazd dla pięciu kontroli! Jest dźwignią, która pozwala na przełączanie między przodu i do tyłu, znajduje się kierownica, gaz / hamulec, jak również dźwignia która podnoszenia i opuszczania windy. Ogólnie rzecz biorąc, mamy wszystko do podjęcia obciążenie w punkcie A i zanieść go do punktu B. grubsza wszystkie zadania i będzie w ogóle, różnorodność gry nie dostarczą. Ale warto oddać hołd twórców, pracowali znakomitą lokalizację, w rzeczywistości, gra ma piękną grafikę, więc ... jeśli jesteś nudny i ten sam rodzaj pracy nie boją - idź do niego!

cechy:

  • Są to przygody z których marzyłeś!
  • przeżyć całe życie glamour pracownika magazynowego
  • doskonałe zarządzanie, oparte na fizyce realnej ładowaczem
  • różnorodnych produktów
  • podnieść ładunek
  • obniżyć obciążenia!


Gry Wady:

  • Jest mała Donat
  • gra bardzo szybko nudzi


Konkluzja: gra Ekstremalne Forklifting 2 pod względem symulatora w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania, ale dla mnie osobiście wydawało się strasznie nudny, z drugiej strony, mam na stanie nigdy nie chciał pracować, więc jeśli jest to Twój temat, należy pobrać !


Reklama

Pobierz Ekstremalne Forklifting 2 1.15 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Added privacy policy
informacje ogólne
wersja 1.15 (13)
Data umieszczenia 2018-09-22 19:35
rozmiar 38.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
2.48★ 49.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/03 09:39
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |