Lifeline: Zamieć
4.6 (4)

Lifeline: Zamieć

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Lifeline: Zamieć to nowa część projektu od twórców 3 Minute Games LLC, którzy zrobili coś takiego, więzadła gry historia nie ma, ale zasada pozostaje niezmieniona. Nawiasem mówiąc pierwsza część ta została wypłacona pierwsza część była warta $ 2, ta część będzie kosztować trzy dolary, i chociaż nie jestem bardzo lubi to pisze, ale gra jest warta, najważniejsze - prawo do otrzymania go i poczuć to, co się dzieje. W przeciwieństwie do wielu, projekt ten charakteryzuje się takimi cechami, jak doskonałą historię, która jest trudna do przewidzenia, kilka zakończeń, ponieważ każda twoja decyzja kieruje bohatera na innej drodze, jak również fakt, że gra będzie integralną część swojego życia i swoich doświadczeń. Kto jeszcze może pochwalić się takimi? Jednak to wszystko jest grą - czat z nieznajomym, który był w bardzo trudnej sytuacji ...

Nasz bohater jest uwięziony, nie wiadomo jak i dlaczego, ale był w jakimś lodowiec gdzie śnieg dookoła chyba nic. Ponadto, nasz bohater traci pamięć, tylko podpowiedź - Chevron kurtkę z nazwą Adams V, ale jeśli to jest nazwa? W każdym razie, jego jedyną szansą na zbawienie - kruche stosunki z wami, które nieustannie wysyła sygnał od hałasu, jeśli możesz pomóc naszym bohaterem? Co ciekawe, gra polega na zgłoszeniu, która zostanie wysłana do telefonu okresowo, a więc w czasie rzeczywistym, można oglądać swoją postać i poprowadzić go w jednym lub drugim kierunku. Każda decyzja będzie miała konsekwencje, więc grać Lifeline: Zamieć może być wiele razy, ciągle się czegoś nowego. Ale idealnie musimy pomóc bohaterowi wydostać się i pamiętać, kim jest!

cechy:

  • wiele zakończeń, ciekawa historia i wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym
  • Możesz wybrać, kiedy czas, aby zwrócić uwagę na grę
  • zadecydować bieg historii każdego z jego rozwiązania
  • gra nie wymaga połączenia z Internetem
  • nie ma Donat lub reklamy


Gry Wady:

  • trial nie
  • Gra specyficzne, wielu ludzi nie podoba


Rezultat: Gra Lifeline: Zamieć nawet nietypowe, ale nadal małe arcydzieło, które z pewnością do odwołania się do wszystkich fanów poprzednich części gry, a także, jeśli masz dość bezmyślnego działania, należy go wypróbować, a ta opcja!


Reklama

Lifeline: Zamieć dla Celkon Campus A125

Ocena:

(4)
4.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/04 07:44
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |