Rabbids Heroes
4.6 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Rabbids Bohaterowie z Ubisoft w android Jest to trzecia część gry o królikach, które kiedyś były wcześniej bardzo popularne w Internecie, a także w branży gier. Ich główną cechą jest fakt, że są szalone, a więc zachowują się w ciekawy nastrój i podnieść wszystko, co powiedzieć, jeden z ich wyglądzie jest coś warte! Dwa z przeszłości też poświęcono im jeden był wolny arkady, które jeszcze nie udało się zebrać milion widzów, drugi coś dorywczo, po cenie nieco ponad dolara, a ona była w stanie wydostać się na poziomie pół miliona pobrań, co jest całkiem dobry. W każdym razie, obie gry nie różniły się bez zarzutu optymalizacja, że ​​czeka nas tym razem?

Nowy projekt o szalonych królików ogłoszone jako "gry w karty", więc tutaj czekamy na kolejną parodię Hearthstone i innych udanych projektów, ale to jest pytanie - czy króliki mogą być tak epickie? Oczywiście, że nie! Jednak w zamian za poważną epopei mamy zabawne postacie, które wyznaczają nam zupełnie w inny sposób, być może, będzie on odwołać się do wielu. Nawiasem mówiąc, gra jest dystrybuowana bezpłatnie, samodzielnie lub podawać z ogromna, ale to nie jest pozbawione projektów i opłacone przez tych deweloperów.

Oprawione grać pięknie, jak zwykle, przejrzysta grafika i płynne animacje dodać przyjemne uczucie, a dość wysokie wymagania systemowe w tym przypadku, nie wiele może zepsuć nastrój, gra jest turowa!

cechy:

  • różne postacie i różne style gry
  • ponad dwieście kart do swojej kolekcji
  • epickie bitwy na arenie walk PvP w
  • zadzwonić do znajomych w pojedynku
  • Ma możliwość gry w pojedynkę
  • cross-platform gry, więc łączenie kont i kontynuować swoje postępy za pomocą innego urządzenia


Gry Wady:

  • duża Donat


Konkluzja: gra Rabbids Bohaterowie trudno nazwać porażką, jednak jego sukces nie nazywa, bo jednym z najciekawszych twórców miały ten gatunek jest prawie wszystko, a Ubisoft może dojść do samego końca. Więc jeśli szukałeś gry w karty o wysokiej jakości, które jednocześnie będzie dość zabawne - huśtawka, w każdym razie, jeśli nie boją Donato.


Reklama

Pobierz Rabbids Heroes 1.0.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (10)
Data umieszczenia 2016-06-01 11:38
rozmiar 95.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-06-01 14:39:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

DUID_READ_PROVIDER

DUID_READ_PROVIDER

SYSTEM_UI_VISIBILITY_EXTENSIONS

SYSTEM_UI_VISIBILITY_EXTENSIONS

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
4.56★ 91.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/04 09:35
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |