bicie Gorączka
4.8 (116)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Beat gry Rush jest pozioma prowadnic do android twórców Super Mad Games, którzy postanowili przekształcić gatunek odrobinę! Zadzwoń oryginalny gameplay tu nie działa, ale jego realizacja była na wysokości, co oznacza, że ​​gra będzie interesująca dla wielu, w rzeczywistości, to jest wciągająca! Ale jest jeden problem, nie będzie dbać o swój układ nerwowy, więc jeśli nie wydają się być przyznany agresji i cierpliwości, a następnie dwa razy pomyśleć.

W każdym razie, to zacząć rozgrywkę.
Jaki jest biegaczem wszyscy dobrze wiedzą, tylko różnica między tą wersją - gra podzielona jest na poziomy, zakres przejścia z których można zobaczyć w górnej części ekranu, gdzie skala jest wypełniona zainteresowania. Kontrolować prędkość swojego charakteru, nie można, on ciągle biegnie do przodu, a wszystko, co jest wymagane od Ciebie - wystarczy kliknąć na ekranie tak, że odbił. Więc trzeba uniknąć ogromną ilość przeszkód, które są prezentowane tutaj pił obrotowych, niepowodzeń lawy, tradycyjnych kołków i wielu innych elementów, w zależności od poziomu. I jak w tym wszystkim nie ma absolutnie nic niezwykłego, powiedziałbym, że jest to standardowe podejście, jednak programiści pracowali bardzo dobrze na ścieżce dźwiękowej, która podvolit złapać rytm i bije słuchać, aby zrozumieć, jeśli chcesz skoczyć, wszystkie wybrane po prostu niesamowite! Między innymi, że gra jest bardzo dynamiczna, więc trzeba trenować swój czas i czas reakcji znowu!
Na poziomie trzeba zbierać monety, które pozwolą Ci kontynuowane od ostatniego punktu kontrolnego (zbocze zielonych pól) i odblokować nowe postacie zabawy. Sposób, aby spędzić monety nie jest konieczne, aby kontynuować od ostatniego punktu kontrolnego można zobaczyć film promocyjny, który moim zdaniem jest dość humanitarny.

cechy:

  • retro grafika i doskonała animacja
  • unikalna ścieżka dźwiękowa, która doskonale pasuje do złożonych poziomach
  • wiele fajnych bohaterów
  • szalone efekty specjalne
  • wiele "sprytnych" pułapki
  • Rozwijaj swoją reakcję i sprawdzić limit możliwości


Gry Wady:

  • małe i opcjonalnie Donat


Rezultat: Pokonać gry Rush jest bardzo dynamiczny, a nawet ponure miejsca, jednak ze względu na muzykę, że w rzeczywistości może stać się tylko jedna gra, która opóźni Ci przez długi czas i to jest dobre, ponieważ można pobrać grę za darmo!


Reklama

Pobierz bicie Gorączka 1.0.7 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.7 (10)
Data umieszczenia 2016-07-05 02:47
rozmiar 33.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-05 05:48:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(116)
4.84★ 96.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/03 07:55
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |