Ładowarka & Wywrotka Hill SIM 2
4.7 (12)

Ładowarka & Wywrotka Hill SIM 2

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Loader Dump Truck Hill SIM 2 to symulator dla Androida, który pozwoli Ci jechać na budowach, robi całkiem realne zamówienia, na przykład, wziąć piasek lub ściągnąć samochód ... dobrze, mamy znowu dość dziwną sytuację, bo tu jesteś oferowane do zrobienia tego, co ludzie zwykle przyciąga nie znaczy!

W tej historii, jeśli mogę tak powiedzieć, można wnieść do budowy budynku, a więc istnieje wiele problemów, które wymagają rozwiązania. Natychmiast do budowania relacji jeszcze nie będzie, gdyż istnieją inne gry, ale sprzęt budowlany jest dokładnie to, co będziesz zarządzać. Chcesz spychacz lub zrzutu? Choć właściwie zacząć od ciągnika, jest dość powolna i ma wiadro, które mogą być wykorzystane do wykopać dziurę i wykopać drogę dla innych urządzeń.
Cała gra jest spójny zestaw zadań, które powoli wprowadzają Cię do zupełnie innej techniki, które zostaną odblokowane w tym procesie. Również w procesie widać wyniki ich pracy - a mianowicie, zwiększając w budynku wielkości, które w końcu powinni nabyć gatunek ludzki! Logika jest prosta, przynajmniej jeśli dano ciągnika i poprosił, aby rozprowadzić piasek w tył ciężarówki, następnym zadaniem będzie sterować tym samochodów ciężarowych, co jest dość logiczne.
Główną cechą jest to, że różne techniki będą miały inną zarządzania, które będą miały za każdym razem, aby przyzwyczaić się do bycia, wprowadziły go bardzo dokładnie i bez cienia pasażu, drugi układ będzie trochę skukota, co jest również charakterystyczne dla tego typu gry mogą być ludzie, to stara się można je znaleźć?
Grafika w tej grze nie może pochwalić zboczu, ale to nie jest słaby wezwanie, ale miał wspaniały głos, nawet dźwięk przelewa piasku z dodatkiem ... boskie dźwięki, prawda?

cechy:

  • logiczną kolejność misji, która jest ukończenie
  • wygodna obsługa
  • wiele różnych samochodów
  • doskonale symulowane momenty robocze
  • dobra grafika i świetna fizyka
  • bardzo realne zadanie


Gry Wady:

  • Donat
  • dynamiczna gra nie jest dokładnie nazwać


Konkluzja: Loader gry i Wywrotka Hill SIM 2 symuluje złe budowy, ale jak w większości innych podobnych gier tutaj brakuje jakieś rodzynki, które mogą zapalić użytkowników, niestety, gra szybko nudzi.


Reklama

Pobierz Ładowarka & Wywrotka Hill SIM 2 2.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-Fixed bugs;
-Optimized gameplay.
informacje ogólne
wersja 2.2 (13)
Data umieszczenia 2021-10-07 02:34
rozmiar 71.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
4.68★ 93.58%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/07 06:54
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |