Zbiornik dotykowy
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra dotykowy Zbiornik jest dość prymitywne działania na Androidzie z udziałem zbiornika, bez cienia konkurencji z dobrze znanych projektów nie ma, po prostu wiem, że gra jest ustawiona w przestrzeni dwuwymiarowej, a wszystkie pytania natychmiast znikają. Jednak to nie powstrzymuje go uchwycić odbiorców, takich jak te, których smartfony nie ciągnąć inne projekty, które są dość wymagający.

Nawiasem mówiąc rozgrywka dość szybko dają sobie sprawę, że w zbiorniku jest czysta konwencji, ponieważ podstawą tej gry - zasady dowolnej platformie Rahner, bo naszym zadaniem jest jechać tak daleko, jak to możliwe w klasyfikacji, będziesz otrzymywać co 100 metrów, jednak przerwa będzie musiał walczyć i dość dynamiczna i ostra!
Nasz bohaterski zbiornika ruszy od lewej do prawej, powoli, ale bez przerwy, ale wrogowie będą poruszać się po przeciwnej stronie każdego zadania - dokładnego strzału i zniszczyć czołg wroga. Problem zwykłych wrogów, z bystrością mają problemy, jednak dla nich istotną zaletę - są bardziej wyjątkiem, że wróg ma samolotów i helikopterów, które będą również okresowo ataku. Gameplay z opisu może wydawać się nudne, ale w rzeczywistości, po prostu nie będzie miał czasu, aby pomyśleć o tym, bo wychodzi z ruchomego zbiornika do innego przemieszczania zbiornika nie jest tak proste, plus, dość szybko, że przeciwnicy nie umrze od pierwszego ciosu. Więc można zestrzelić pociski wroga, jeśli wymyślony, aby dostać się do niego. Po drodze musisz zbierać monety, które będą przydatne w sklepie z grami i kontynuować zniszczenie tego miejsca, jeśli zniszczyć. Również na drodze są premie, które uczynią Cię silniejszym, a pod koniec każdego zakończonego bitwą otrzymasz doświadczenie dla każdego nowego poziomu, można dostać monety lub nowego zbiornika, gdzie są sporo.

cechy:

  • więcej niż trzy tuziny różnych zbiornikach
  • kilka opcji miejscach bitew
  • Łatwe zarządzanie
  • wiele wrogów, zarówno na ziemi jak iw powietrzu
  • ładna grafika ręcznie
  • wiele premie z potężnych broni
  • uzyskać wszystkie osiągnięcia
  • Jeśli mieszkasz w Indonezji, będzie w stanie odbierać prawdziwe nagrody


Gry Wady:

  • małe Donat


Rezultat: dotykowy Tank gry na pewno nie jest czysto "zbiorniki" dla Androida, to trochę zaawansowana wersja Rahnera, powiedziałbym nawet ulepszoną wersję, bo gdy jesteś w zbiorniku, rozgrywka odbywa się raz bardziej interesujące, prawda?


Reklama

Pobierz Zbiornik dotykowy 1.5.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Bug fixing
informacje ogólne
wersja 1.5.4 (45)
Data umieszczenia 2017-02-04 08:46
rozmiar 47.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Touchten na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/10 07:08
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |