Pixel Super Heroes
3.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Pixel Super Heroes to dynamiczna platformówka pikseli i Android o super bohaterów, które tutaj są zobowiązane do tego, co robią najlepiej - zwalczanie zła! Przygotowaliśmy twórców gry LYTO Mobi, które zwane popularne jest dość trudne, jednak bohaterowie tej gry bardzo popularne, co jest dość kompensuje wszelki brak!

Rozgrywka ponownie zdecydował się na podstawie Rahnera, więc im dalej będzie można uruchomić, tym lepiej! Poza tym, gra jest wypełniona pęczek komentarzach swojego bohatera, a komentarze pojawiają się stale, na przykład jeśli widzi niebezpiecznego wroga lub motywacyjny plakat, tak, to jest dopiero początek, kiedy są wprowadzane do przebiegu, co się dzieje. Po drodze można spotkać wiele wrogów, bossów, bonusy i monet, które jakoś super bohaterów są bardzo potrzebne, widocznie, aby je inaczej po prostu nie da. Oprócz rozgrywki i gry przyciągają z możliwością, aby odblokować inne postacie, które tam bardzo dużo, oczywiście, że powtórzenie rzeczywistych postaci w komiksach, nawet w formacie pikseli.
Przy okazji gra ma niewielką działkę, która opowiada o nowego wroga, który zagraża globalnego bezpieczeństwa, a nawet udało się wykorzystać zakładników i zostaniesz poproszony, aby zwolnić. Jednak proces wyzwolenia zakładników jest bardzo warunkowy, ponieważ będzie uznać, że ich zwolnienia, gdy całkowita odległość, które przebiegają przez 5 kilometrów do osiągnięcia, bez względu na to, ile prób wydałeś na nią. Tylko od czasu do czasu, gdy przeciwnicy są coraz częściej można przyłączyć się do bohatera, a drugi, choć jest mało przydatna .... wpaść w otchłań i można razem. Również tam gry i osiągnięcia, na przykład, aby zebrać 200 monet za jednym razem, lub po prostu uruchomić konkretny dystans, i tak dalej, drobnostka, ale ładne.
Jednak najbardziej zabawny moment w grze pozostaną sami bohaterowie, których twórcy przygotowali starannie przemyślane, a nie tylko ich ruchy, ale także wygląd, środowisko i inne drobne przedmioty można zauważyć tylko prawdziwych fanów!

cechy:

  • piękne sztuki pikseli i pracy
  • pracowali bohaterowie, których jest wiele
  • Donat w ogóle nie jest tak, że wolna wola odblokować wszystkie postacie
  • wiele testów i nagród dla ich przejścia
  • Każda postać ma swój własny super moc!
  • uratować świat, co się wahasz?


Gry Wady:

  • mają reklamy, który jest odłączony za 1 dolara
  • jeśli chcesz dużo bonusów - zobacz film


Konkluzja: Pixel gry Super Heroes to świetny zawodnik, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom tematu super bohaterów, a także tych, którzy po prostu kochają dynamiczne gry w ładnym wzorem pikseli.


Reklama

Pobierz Pixel Super Heroes 2.0.34 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Ver 2.0.34
- Fix minor issue
informacje ogólne
wersja 2.0.34 (88)
Data umieszczenia 2017-03-16 13:03
rozmiar 51.5 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.8★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/10 10:12
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |