Mahluk: Ciemny demon
4.7 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Mahluk: Ciemny demon to platformowa dla Androida, co dzieje się, że to było bardzo ciemne i niebezpieczne, poza tym, że historia nie jest bez motywu. Gra przygotował deweloper nazwie Serkan Bakar z pracy, że już poznał, to było naprawdę gra o wąsaty Mario w kosmosie, jeśli pamiętać;)
Ale w tej grze nie ma krzty radości i pozytywnych klasyki czasu, to jest coś, nowoczesny, a teraz w modzie mroku i grozy. Nawiasem mówiąc, wszystkie poziomy gry zaprojektowane przez strony, tak, że pomimo konstrukcji pikseli natychmiast staje się oczywiste, że deweloper próbował tu i na pewno stanie przekazać atmosferę w odpowiedni sposób.

W grze fabuła opowiada o ciemnej władcy, który mieszkał kiedyś dawno temu, panował od tysięcy lat, a jej głównym instrumentem było okrucieństwo, z którą aktywnie używane, wysyłanie wielu ludzi nie lubi go do piekła. Ale pewnego dnia, wysłał do piekła człowieka, którego nawet nie mógł utrzymać, kto-to mówi, że to okrutny zabójca, a kto-to, że był to demon, taki czy inny sposób, zły, niebezpieczne i chce się zemścić, wraca do władcy zamku przywrócić sprawiedliwość, i po prostu mu pomóc!

Rozgrywka podzielona jest na poziomy, a nawet pierwszy przebieg będzie trudne. Na poziomie czekasz na wrogów i zagrożenia, ponieważ te pierwsze mogą cię zabić, a jeśli są regularne naloty na kolce sytuacja nie jest lepsza. Również na poziomie, można zbierać monety, życia i mikstury, które będą strzelać do wrogów za pomocą magii, ale w małych ilościach. W każdym razie, nie będzie się nudzić. Jednakże, ze względu na fakt, że nie lubi - choć ataku potworów, ale nie tylko wzdłuż trajektorii, inaczej, i może być nawet jeszcze bardziej trudne. Ponadto na poziomie żadne punkty kontrolne, a cała miejsce od czasu do czasu będzie taka sama, tak, że z należytą wytrwałości można nauczyć.

cechy:

  • wiele poziomów, które poprowadzi Cię przez prawdziwej podróży
  • Ssać swojego bohatera i uzyskać silniejszy
  • ciemność, potworów, pułapek i niebezpieczeństw na każdym kroku
  • różnych broni i magii
  • dobra animacja i precyzyjne sterowanie
  • doskonała atmosfera, która w połączeniu nostalgii i horror


Konkluzja: gra Mahluk: Ciemny demon jest oszałamiające platformówka, która jest nie tylko ciemne i przerażające, ale jest w pewnym stylu, z naciskiem na nostalgii, która jest z pewnością warto docenić.


Reklama

Pobierz Mahluk: Ciemny demon 1.31 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
some bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.31 (37)
Data umieszczenia 2018-09-22 19:34
rozmiar 40.03 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.73★ 94.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/11 10:41
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |