Ninja Turtles: Legendy
4.5 (23)

Ninja Turtles: Legendy

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Ninja Turtles: Legends to gra akcji turowa dla systemu Android, w którym będzie można we wszechświecie z Wojownicze Żółwie Ninja i walczyć z wieloma wrogami! Przygotowany przez twórców gier Ludia Inc., które często specjalizują się w tworzeniu projektów promocyjnych, czy to przypadek?

Na ogół tak, bo niedawno w kinach na całym świecie rozpoczęła drugą część filmu o Wojownicze Żółwie Ninja, ale tutaj jest problem. Pierwszy film nie był bardzo udany, powiedziałbym nawet awarię. Drugi film nie jest wyraźnie wzrosła do nowego poziomu i pozostał w przybliżeniu na tym samym poziomie, dzięki czemu gra, która powinna wspierać fanów, jak również stymulować zainteresowanie serii wygląda na tym tle jest niewłaściwe. Nawiasem mówiąc, pomimo wspaniałej kreskówki i bardzo ciekawej i bogatej historii, zwłaszcza popularnej gry o żółwie, nie wiem, obawiam się, że ta gra czeka podobny los.

Rozgrywka jest wchłaniany trochę z każdego gatunku, jest nieco działania, istnieją taktyki (jak walk prowadzonych w trybie Step), istnieją elementy RPG, a bohaterowie muszą być pompowane, istnieją nawet elementy gier karcianych jak znaki dużo i można zebrać całą kolekcję dla swojej drużyny! Ale spójrzmy na to wszystko bardziej szczegółowo.
Gra podzielona jest na rozdziały, z których każdy trzeba pokonać kilka fal wroga, ale zanim to zrobisz musisz zebrać grupę bohaterów, którymi mamy się wiedzą, ale szczerze mówiąc tylko, żółwie, większość innych dziwnych stworzeń i ludzi z nieznanymi moje imiona będą również w kadrze, ale kto to jest i dlaczego pozostaje tajemnicą tutaj. Na początku znaków jest mały, ale dość szybko sytuacja się zmieni i będzie można wybrać. Twoje koszty muszą być pompowane, to dzieje się automatycznie ze względu na doświadczenia, które można dostać w walkach, a także z jednego zasobu gier - probówek z jakimś niebieskim płynem, śmie sugerować, że mutacje. Gdy gra ma pieniędzy na różne bonusy, ale, niestety, pieniędzy i butelki z mutagen, dostaniesz trochę tak, że Donat hi;)
Bitwa, jak już pisałem występuje krok po kroku, a następnie można użyć specjalnych ataków, takich jak członkowie zespołu i szeregowych, posiada trafienie krytyczne, są błędy, które mogą być dość powszechne, gdy wróg nad wami poziomie. Niestety, jak w każdej innej grze opracowane lub podane tu dopiero na początku, ale z każdym nowym rozdziale nie staje się łatwiejsze.

Konkluzja: gra Ninja Turtles: Legends, pomimo Donat, to dobra gra, a jeśli zamkniesz oczy nieudanego filmu, to jest całkiem w stanie ciągnąć się przez długi czas, tak, jeśli lubisz ten gatunek.


Reklama

Pobierz Ninja Turtles: Legendy 1.22.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Various bug fixes and polishes.
informacje ogólne
wersja 1.22.2 (122021)
Data umieszczenia 2022-02-25 10:26
rozmiar 105.19 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ludia Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(23)
4.49★ 89.7%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/13 07:11
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |