upaść sezonu
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Upaść Pora to strzelanka dla Androida, w której będziesz zarządzać rozgniewany bestie, które chronią dom i starają się przywrócić bogactwo, które ukradli złych ludzi. Przygotowany przez twórców gier Koukoi Games, a mimo to ich pierwszy projekt na tej platformie, zobaczymy, ile będzie mógł się zainteresować publiczność;)

Co się stało?
Tam kiedyś był las i mieszkał tam różne zwierzęta żyli w pozornie polubownie. Czy ich wszelkie duże bezpieczne skarbu, ale źli ludzie przychodzili, wiał bezpieczny i ukradł wszystko, ale zwierzęta nie wpadać w panikę i zaczął atakować w nadzieję wrócić skradziony. To jest dla tych ataków i spotkasz!
Przerwane lokalizacje gry, które różnią się nieco terenu oraz zestaw wrogów, taki czy inny sposób, w tym samym miejscu może odbywać się kilka razy, aby zebrać wymaganą liczbę monet. Monety się przydać tutaj, aby odblokować inne zwierzęta i zacząć z wielkim niedźwiedziem. Raz na poziomie trzeba uruchomić na miejscach i zniszczyć wrogów, można je po prostu naprygivat, można toczyć im duże kamienie, taki czy inny sposób, konkretny cel nie jest tu i lokalizacja jest niemożliwe do przekazania, ale można wytrzymać tak długo, jak to możliwe, broniąc wrogowie zwierzęcia nie została zabita, charakteryzuje się klasyczną skalę z życiem. W wyniku zniszczenia spowodować dostać premie, które mogą być wykorzystane w celu zapewnienia, że ​​następnym razem zrobić wszystko trochę lepiej. Oczywiście, każde zwierzę będzie miało niewielką funkcję, która opiera się i jest aktywowany przez naciśnięcie przycisku w prawym dolnym rogu, więc warto sobie uświadomić, że w przeciwieństwie do zwierząt, dla których grasz i będzie musiał zmienić taktykę, która jest bardzo dobry wpływ na grywalność.

Jeśli chodzi o wady.
Aby rozpocząć grę ma Donat, ale dla nikogo zaskoczeniem, że po prostu nie będzie działać, ale jeśli chodzi o grafikę, sytuacja jest nieco bardziej poważne. Tutejsi jak "wokselu" grafika, ale szczerze mówiąc, obraz okazał się tak wątpliwej jakości, które czynią z drobnych elementów jest bardzo, bardzo trudne, a aktywny ruch sytuacja staje się gorsza. Po jednej stronie wykresu można odtwarzać na wielu urządzeniach, z boku łuku, jakby to nie jest dla każdego.

Konkluzja: gra Upaść sezon jest dość zwykle gra akcji dla Androida, który jest prawdopodobne, aby znaleźć swoich fanów, jednak jest mało prawdopodobne, że nie będzie dużo. Jednakże, gra tutaj jest bardzo ekscytujące.


Reklama

Pobierz upaść sezonu 0.3.2.5 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 0.3.2.5 (45)
Data umieszczenia 2020-08-23 18:17
rozmiar 82.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/14 07:07
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |