Snake: Trzech Króli
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra w węża: Trzech Króli jest klasycznym dla Android, który nigdy nie zapomnimy i nie przestanie kochać, i przygotowane do jego twórcom ZibiApp, dla których specjalne podziękowania dla nich!

Nawiasem mówiąc, czy wiesz, jak stara jest ta gra? Po raz pierwszy pojawił się w 1977 roku, jeszcze na automatach, zaledwie dwa lata później pojawił się na PC. Aby powiedzieć, że ta gra jest szczególnie popularne - jest to trudne, jednak zrobiła przełom, gdy firma Nokia była dopełnieniem gry ich telefony, zwłaszcza jeden z najbardziej znanych pod numerem 3310;)
Od tego czasu, wiele nauczyliśmy się o wąż i kochał ją, tak stało się klasycznym dla telefonów komórkowych, co może być. Dzięki programistów, którzy również kochają klasyków, takich jak Android i został pozostawiony bez możliwości ożywienia starych, ukazał ogromną liczbę wariantów gry, w tym trójwymiarowe. Ta gra jest jedną z tych, którzy chcą opuścić wąż więcej niż klasyki, tak, że wymagania systemowe tutaj taka, że ​​ciągnie absolutnie każdego nowoczesnego urządzenia.

W tej grze będziemy oferować najbardziej klasycznej wersji gry, gdzie można dostać się na drugą stronę boiska, przekręcając się na bok, ale nie można wpadać na siebie lub jako przeszkody, które natychmiast umieszczony na. Głównym celem pozostaje nadal pojawiają się w punkcie (lub owoców), że trzeba jeść i rosnąć, tym więcej jeść - więc nie będzie więcej, w tym samym czasie, tym więcej zdobywasz punktów. Punkty następnie pojawiają się w postaci gier monet, dla każdego punktu zjedzony 5 monet, które chcesz zapisać, aby otworzyć nowe węże i nowe lokalizacje. Nawiasem mówiąc zaprojektować opcje tutaj trzy jeden - monochromatyczny, najbardziej klasyczna, druga za "kwadrat", ale nie jest już prezentowanie różnych kolorach i wreszcie po trzecie, w których wąż wygląda jak prawdziwy wąż i owoce jak owoce :)

Konkluzja: gra Snake: Trzech Króli jest proste i klasyczne gry, który jest znany wszystkim, to jest rozpowszechniany za darmo, aw rzeczywistości nie zawiera Donati, więc jeśli szukaliśmy czegoś takiego - huśtawka!


Reklama

Pobierz Snake: Trzech Króli 1.0.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Optimized
- Minor revisions
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (5)
Data umieszczenia 2016-06-26 02:35
rozmiar 27.19 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-06-26 05:36:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/14 08:40
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |