Survival Craft Online
1.5 (17)

Survival Craft Online

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Survival Craft Online to gra przygodowa dla programistów z Gameline android, który jest czymś przypomina mi słynną grze Minecraft, jedynym rozwiązaniem tutaj jest więcej życia, więcej na ziemię.

Co tu się dzieje?
Rozgrywka będzie rzucać się w dość dużej wyspie, a gdzie trzeba rozliczyć, a nie ma nawet cienia, które były tam w tym podpowiedź szczątki balonu, to po prostu nie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego jesteś nagi ... Tylko na początku dostaniesz siekierę, wsiadania i mały zapas żywności, która jest również bardzo dziwne, jednak główną cechą gry zupełnie innego.
Podstawą tej grze opiera się na fakcie, że znajdziesz się w tym wirtualnym świecie z innymi graczami, które pozwolą Ci nie tylko zjednoczyć, ale także walki, które dodaje również zainteresowanie.
Jak dla swoich klas w trakcie gry, wtedy wszystko będzie boleśnie znany wszystkim fanom to samo o Minecraft, ponieważ nawet w uproszczonej wersji, ale trzeba będzie ściąć drzewa do produkcji drewna, cięcie kamienia, zabijać zwierzęta dla pożywienia, umacnianie ubrania dla siebie i broni, schrony budowlane i wiele innych. Nadal będą skalowane z życiem i zmęczenie skalę, która może zapełnić tylko jedzenie. Grafika, zbyt przypominające Minecraft, to po prostu rodzaj w trzeciej osobie, ale raczej jasne kwadratowych pikseli otrzymujemy coś Voxel.

cechy:

  • świetna gra w gatunku przetrwania w Internecie
  • pełna interakcja z innymi graczami
  • dwie duże wyspy
  • budować, zajmuje się polowaniem, rzemiosła lub walki
  • Graj razem z przyjaciółmi
  • Regularne aktualizacje o nowe treści
  • no Donat


Konkluzja: Ogólnie Survival Craft Online gra jest dość ciekawy i bardzo wysokiej jakości projekt, który spodoba się wielu fanów tego gatunku. Twórcy obiecują regularne aktualizacje, za każdym razem o nowe treści, więc jeśli to prawda, to jest całkiem możliwe, że w ciągu kilku miesięcy, gra staje się o wiele bardziej interesujące! I w tym momencie, wszystko czego potrzeba, to gracze, więc huśtawka i rozpocząć swoją drogę do przeżycia!


Reklama

Pobierz Survival Craft Online 1.5.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.5.3 (38)
Data umieszczenia 2016-09-19 06:48
rozmiar 59.12 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-09-19 09:51:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje gameline na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(17)
1.48★ 29.63%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/15 06:49
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |