TraveLLLers
0.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra jest TraveLLLers drugie miejsce dla Androida, w której głównym atutem będzie uwagi i dobrej reakcji, a reszta gromadzi się stopniowo. Przygotowany przez twórców gier Animoca marek, które w większości stały się sławne dzięki serii o Astroboya na Android gier, jednak istnieje również wiele innych popularnych projektów.

Podobnie jak w innych podobnych projektów, gra tutaj jest bardzo prosta i jasna, a druga Pytanie brzmi, jak długo będzie w stanie poradzić sobie z tym, co chcesz od. I chcemy być zupełnie nie tak dużo - iść tak daleko, jak to możliwe, automatycznie wygenerowanych miejsc, a nawet wtedy nie będą musieli skręcić (nastąpi to automatycznie), nie ma żadnych przeszkód i wrogów, więc o co chodzi?
Pomysł był dość prosty, jak podróż idzie tylko trzy znaki, a każda z nich ma swoją własną specjalizację. Jeden okazał się specjalistą w ogniu, a drugą na namiotach, a trzeci dla niektórych kawałkach, przypominający zestawów. W każdym razie wszystkie te elementy zostaną napotkane na swojej drodze, czasem w dużych ilościach, czasami tylko jedno kłamstwo może, ale główna trudność polega na tym, że każdy element zebranego powinny być bohaterem, który nadaje się do specjalizacji, w przeciwnym razie można stracić. Każdy element jest montowany w klasyfikacji generalnej dla bieżącego rejsu, oprócz tej monety zostaną rozrzucone na poziomie, który może zbierać każdy znak. Musimy zrozumieć, że znaki są formacja płaska, za pomocą jednego kliknięcia na sekundę idzie na miejscu pierwszym, a pierwszy jest na końcu, więc muszę śledzić, co czeka na Ciebie w przedniej i, w zależności od których potrzebna jest postać, aby jeden lub dwa kliknięcia , Na pierwszy rzut oka jest bardzo prosta, tak długo jak nie poprawiło szybkości ...

cechy:

  • Zabawna i znaków graficznych wokseli słodkie
  • więcej niż sześć kilkanaście znaków
  • odblokowywanie podróżujący można zebrać drużynę
  • ładne soundtrack
  • reakcje i rozwój opieki


Gry Wady:

  • Donut małych, które mogą być przeznaczone na monetach i nowych bohaterów


Parametry: TraveLLLers gra to świetny zawodnik, który w pełni spełnia rolę przyzwoitym czasie zabójcy, oferując dość krótkim rund i pozwalając przynajmniej dążyć do czegoś, a co najważniejsze, można to zrobić za darmo.


Reklama

Pobierz TraveLLLers 1.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Smoother travels mean more adventures; and that's what you're getting with these upgrades:

- Compatibility and stability enhancements
informacje ogólne
wersja 1.1 (27)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:48
rozmiar 32.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/16 07:05
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |