Drift & Fun
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Drift Fun to czas killer dla Android, który jest wykonany w oparciu o zjawisko dryfu, aktywnie zyskuje popularność. Przygotowany przez twórców gier Fast Darmowe Gry, w których było dużo zabawy i bardzo prosta gra, z których jeden będzie bardziej jutro! Ale jutro jest jutro, ale dzisiaj trzeba dryfować bardzo ciężko, a potem ty i możliwości rozwoju i możliwości doskonalenia swoich umiejętności.

Jeśli klasycznej wersji dryfu czekamy na wyścig czy coś takiego, to w tej grze grafika jest o wiele łatwiejsze, a poglądy na takie zajęcia nie jest zwykle, wszystko zostało wykonane przez osobę trzecią, a nawet trochę jak pierwszej i drugiej części GTA. Tak czy inaczej, przeciwnicy nie będziemy, ale cele i zadania są, prawda ich stosunkowo niska, wszystko, co chcemy od twórców - aby zebrać jak najwięcej punktów w ograniczonym czasie dryfu.
Zacznij jak zwykle mają dziwne i dość powolne samochody, dlatego nie jest jasne - ale dlatego, że wszystkie inne samochody licencyjne, najpierw jako coś przypominającego, ale mówią, że to jest bardzo trudne do dokładnego. W każdym razie, aby zmienić na coś bardziej stromym, na przykład na starym BMW, będzie musiał zaoszczędzić 10 tysięcy monet, a następnie 15000, 25, 50 i tak dalej, ale nawet 10 tysięcy nie jest tak łatwo, bo piętrzą się monety przez długi czas. W każdym razie, przez samochód, który, nawiasem mówiąc, może być barwione, ale strojenie nie jest tutaj, że zostanie wysłany do wielu lokalizacji, która składa się z dróg, trawników i innych przeszkód w postaci ruchu, słupy, drzewa, i tak dalej. W tym miejscu musimy dryfować, im więcej - tym lepiej zbierać monety na tej samej zasadzie, a jeśli masz szczęście - przegap rozproszone zegarek, z których każdy będzie dodać 5 sekund do oryginalnych minut czasu. Inne funkcje w grze, nie zauważyłem, a fakt, że istnieją problemy nie wynikają z zasady. Nawiasem mówiąc, istnieje tylko sześć pojazdów, co jest bardzo mało, ale fizyka była zaskakująco przyzwoite, a to już dużo bardziej podoba.

Nie bez wad, z których pierwsze są małe Donat, który natychmiast nie jest konieczne, co do zasady, zwłaszcza jeśli jesteś wykwalifikowanym i cierpliwy. Samochód małe, tylko jedno miejsce, policja tam nie tuning, i wiele innych elementów, które sprawiają, że gra o wiele bardziej interesujące. Ale obiektywne wady to trudno znaleźć tu wszystko, co napisałem nie jest niczym więcej niż czysto indywidualna.

Rezultat: Gra Drift Fun nie jest najbardziej interesująca i bogata treść android projektu, jednak gra ma swoje zadania i pomóc zabić kilka godzin.


Reklama

Pobierz Drift & Fun 1.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0 (117)
Data umieszczenia 2018-04-13 06:25
rozmiar 62.24 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/18 06:11
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |