Superbike Rider
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Superbike Rider jest klasyczną biegacz Android, główna partia, która będzie bardzo szybki rower! Tak jak obiecałem, gra od twórców szybkich darmowe gry, którzy poszukują prostego i jasnego rozgrywki, które z pewnością docenią wielu fanów wczesnego branży gier.

Czym jest niezwykłe w tej grze - nie starają się być oryginalne, dziwne jak się może wydawać, bo ten gatunek już dawno przeżyła jego użyteczność, a większość deweloperów aktywnie starają się wymyślić coś nowego, toczenie rozgrywki w dużym kotle, w którym gotowane wiele gatunków, ale Pamiętam, bo wyglądało na pierwszym biegaczem?
I wyglądały dokładnie tak, jak ta gra wygląda!
Wybierając swój pierwszy rower idziemy do nieskończonej i bezpośredni autostrady, które muszą latać z dużą prędkością, unikając ruchu. Dla każdej maszyny, którą wyprzedzać, dostaniesz 10 punktów, a punkty będzie twój wynik końcowy, jednak nie jest bez komplikacji, jak regularne prędkości zwiększy się trochę tak, że prędzej czy później będziesz nadal wpadać i chce zacząć od nowa! Punkty, nawiasem mówiąc, można przeznaczyć na zakup nowych motocykli, prawdą w tym sensie nie widzę trochę i dlatego ...

Trochę o wadach gry.
Tak, jest Donat, który również nie ma sensu, gdyż wszystko to jest, że można kupić nowy motocykl lub odblokować inną lokalizację, która nie jest zasadniczo różni się tylko wygląd. Jednak są tu pewne problemy z motocyklami, wyglądają tak, jakby może inaczej, ale grafika w grze jest dość mała i zobaczyć niektóre funkcje trudną motocykla, plus, nie trzeba dostać rower szybciej jak prędkość i tak ogromny, ale stale rośnie , W sumie, co tam jest dążenie jest bardzo warunkowe, ale jest to nieco frustrujące.

Rezultat: Superbike Rider Gra jest klasyczną w najczystszej postaci, jest dość skomplikowany, dość jasne i tylko trochę nowoczesne, więc jeśli chcesz coś podobnego - należy pobrać, nie będzie gorzej;)


Reklama

Pobierz Superbike Rider 1.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.1 (116)
Data umieszczenia 2016-11-07 07:42
rozmiar 27.87 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-11-07 09:48:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
1.28★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/19 07:18
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |