Taki poziom Ponownie 3
4.3 (8)

Taki poziom Ponownie 3

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Taki poziom Znowu gra 3 to platformówka logiczna dla Androida, gdzie trzeba szukać wskazówek i Wade w poziomie, aby uniknąć różnych problemów i znalezienie odpowiedzi na różne zadania. Deweloper wciąż stoi IamTagir, który wyprodukował dwie pierwsze części. Nawiasem mówiąc, nie jest to dziwne, ale pierwsza część ostatniego roku dodała znacznie większą popularność, a liczba ich pobrań wzrosła z 500 tysięcy do prawie 10 milionów, co jest wynikiem spektakularne. Jednak druga część nie była tak popularna, więc deweloper zdecydował się nieznacznie odbiega od klasycznego systemu z dwoma pokojami, teraz będziemy mieć dużo pokoi, podróży, na którym idziemy.

Grafika, nawiasem mówiąc, nie zmieniło się wiele, to nadal wygląda jak obrazek, uczeń, ale to jej urok, który wielu będzie cieszyć. Nie zmienia podejście do zadań, są one nadal bardzo ciekawe i nietypowe, w każdym razie, trzeba będzie ciężko pracować, aby uzyskać wszystkie podstawowe przyciski sterowania ... a co będzie dalej - zgadnie;)

Gra ma pojęcia, ale jak można zrozumieć, używanie ich nie jest bardzo ciekawe, o wiele bardziej interesujące samodzielnie przejść przez całą historię i znaleźć wyjście z każdej sytuacji, nawet tych, w których wygląda dewelopera kpi. Nawiasem mówiąc gra jest nadal brak Donato, jedyną rzeczą, nie jest - trochę reklamy, które mogą być wyłączone płacąc pół dolara, a tym samym wesprzeć projekt finansowo i uczynić ich życie trochę bardziej komfortowe. Brak zarządzania zmianą, harmonogram i podejście do tworzenia miejsc pracy, ale nie jest to już jeden pokój ...

Moim zdaniem główną cechą ostatnich dwóch częściach tej gry, a tam były dwa pokoje, które zostały nieznacznie zmodyfikowane, za każdym razem oferując coś nowego i liczbę przejść dla poziomów podłogi setki. Ale teraz tak nie jest. Z jednej strony gra traci jedną z jego głównym chipem, z drugiej strony jest teraz kompletna historia i miejsce, w którym się jakoś zmienić, dodając różnorodność.

Konkluzja: To Poziom Znowu gra 3 jest nawet oryginalna, ale mimo to arcydzieło wśród puzzle dla Android, więc jeśli lubisz tego gatunku, i nietypowe zadania nie straszyć, a następnie upewnij się, że huśtawka!


Reklama

Pobierz Taki poziom Ponownie 3 1.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
FIX bugs
some image changes
informacje ogólne
wersja 1.2 (12)
Data umieszczenia 2022-05-21 03:49
rozmiar 45.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

Wszystkie aplikacje IamTagir na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.28★ 85.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/19 08:59
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |