Brothers: A Tale of dwoma synami
3.1 (12)

Brothers: A Tale of dwoma synami

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gry Brothers: Opowieść o dwóch synach jest przygodą dla Androida, który pokaże Ci fascynujące i smutną historię dwóch braci. Wydawca gry wykonane 505 Games Srl, która może wiedzieć, w takich grach jak Terraria lub Wyspy walki, ale teraz nie chodzi o to, że w ogóle, lepiej patrzeć na tę grę!

Fabuła gry od pierwszej minuty postawi nas w trudnej sytuacji, ponieważ gdy kontrolowane są dwie postacie - dwóch braci! Ich ojciec był poważnie chory, a każdy dzień może być ostatnim, jednak istnieje sposób, - woda, która może zbliżyć się do drzewa życia, które bracia i odchodzą. Droga do celu będzie trudne, ale jeśli chcesz, aby myśleć, jak również dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystać umiejętności każdego brata, będzie w stanie rozwiązać każdą sytuację, obserwując jak rozwija się historia. Aby opowiedzieć historię, nie będę aż do samego końca, jak to ma Ci część przyjemności, to na pewno, aby uzyskać od niego, po prostu wiem - to bardzo fajne! Nie jest to zaskakujące, ponieważ pisał swoje słynne reżyser Josef Fares.

Od strony technicznej kwestii, to wszystko jest jeszcze lepiej. Biurowe - wygodne, grafika - piękne, niesamowite położenie - w rzeczywistości, gra odbywa się na Unreal 4, który był używany do gier, takich jak Gears of War 4, Tekken 7 i inne równie fajne! Nie zapomnij o doskonałej gry głosu, co z pewnością dodaje każde zdarzenie w grze i nie mogą przejść niezauważone.

cechy:

  • wielka historia
  • Kontrolować dwa znaki jednocześnie
  • Piękna grafika i animacje
  • doskonały głos
  • przestronne miejsce
  • pamiętnych walk z bossami


Braki znaleziono w grę także i być bardziej precyzyjnym, brak jest tylko jeden. Nie trudno się domyślić, że ta gra jest wypłacane, bez procesu i inne stopień zasiłku, a cena jest dość wysoka, około 5 $. Ale, jak zwykle, gra jest tego warta!

Wynik: Bracia grać: Opowieść o dwóch synach to projekt, który musi być przyklejony metką "musi mieć", bez żadnych wątpliwości. Więc jeśli lubisz gry przygodowe ze stromym działki - kupić, nie wahaj się!


Reklama

Brothers: A Tale of dwoma synami dla Celkon Campus A125

Ocena:

(12)
3.11★ 62.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/20 07:04
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |