PKTBALL
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

PKTBALL gra jest uproszczona wersja tenisa dla Androida, występując w przeważającej części w rolę zabójcy czasu, oferując nam przyzwoite dynamiki i proste grafiki z kreskówek. Przygotowany przez twórców gier lasera Pies, który jest pierwszym darmowym projektem, więc najprawdopodobniej już nigdy ich nie spotkałem. W każdym razie, faceci cenią sobie;)

Rozgrywka rozpoczyna się od krótkiego szkolenia, które będą musiały przejść do walki z robotem, który będzie bardzo przydatne, aby dać komentarz na temat każdej okazji, wyjaśniając znaczenie cech gry i kontroli. Gdy robot myśli, że jesteś gotowy - przejdź do walki z bardziej animowanych przeciwnikom! Pomimo wielu uproszczeń Sens gry tutaj nie zmieniło się wiele, trzeba jeszcze pokonać przeciwnika strzelając mu dwa gole w jednym rzędzie lub w każdym innym czasie. Oprócz uproszczenia grafiki, istnieje niewielkie uproszczenie w fizyce, bo piłka zachowuje się dość przewidywalnie, a także na boisku może być miejscem, z którego piłka może odbijać się na przykład na krawędziach.
Główną cechą tej gry jest do gromadzenia monet, które będą rozrzucone wokół sądu w trakcie gry, które można dostać zadanie i że można dostać za wygraną. Ale monety to tylko oznacza końca, który jest aby odblokować wszystkie rodzaje znaków, które są następnie ponad tysiąc! I każda nowa postać nie tylko wygląda inaczej, ale także zmienia wygląd sądów, a także ścieżkę dźwiękową, a więc więcej znaków będzie wtedy uzyskać większą różnorodność;)

cechy:

  • ładna animacja
  • modne wzornictwo
  • ponad 1000 bohaterów, którzy zmieniają środowisko


Gry Wady:

  • Nie najwygodniejszy zarządzania
  • Jest mała Donat


Rezultat: PKTBALL gra jest dość niezgrabne i przypadkowy zabójca czasu, nie należy postrzegać go jako poważny grze sportowej i na pewno nie warto przesunąć pewne oczekiwania związane z prawdziwego tenisa, we wszystkich innych aspektach - raczej wesoła rzecz;)


Reklama

Pobierz PKTBALL 1.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Added protour mode
- All pktbuddies have multiple skins
informacje ogólne
wersja 1.3 (14)
Data umieszczenia 2018-09-22 19:32
rozmiar 82.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/21 06:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |