Rapture - World Conquest
3.3 (5)

Rapture - World Conquest

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Graj Rapture - World Conquest to niezwykła strategia dla Androida, w którym co najmniej myśleć globalnie, ponieważ będzie musiał współpracować z praktycznie całej ludzkości! Dla twórców Tundra Games Ltd jest pierwszym projektem, więc zobaczymy, jak bardzo mogą one uciec z nim daleko, przynajmniej plany mają wyraźnie globalnym;)

Potężna opowieść gra nie jest wyposażony w rzeczywistości cała historia zmieścić na małym stoliku na początku, w przeważającej części, ponieważ nie może być, to jesteś twórcą! W każdym razie, historia toczy się dalej, że dostępne dla was grać rolę boga, który musi dokonać wyboru cywilizacji, będzie dbać i osiągnąć swoją dominację na planecie. Wcielasz się w 3000 roku, a następnie wszyscy twoi wierni naśladowcy będą mogli wznieść się do nieba i stać się bogami, też, więc jesteś trochę ograniczony w czasie ... a twórcy zdecydowali się prawie wszystko, aby przyspieszyć, więc te 3000 lat, aby latać na pięć minut ?
Niemniej jednak, nawet przez 5 minut w czasie rzeczywistym można zrobić wiele ciekawych rzeczy na poparcie swoich zwolenników i nie zdziw się, że trzeba zniszczyć wszystkie inne populacje planety, dzięki czemu mogą oni obawiać, najwyraźniej ...

W przypadku zniszczenia "niewiernymi", będziesz miał kilka opcji - organizowania lokalnych katastrof i innych destrukcyjny wypadek, kierowanie armię zwolenników, aby wykorzystać nowe ziemie. Bardziej chwycić ziemię - im więcej zwolenników dostać, a tym samym stać się silniejsza i będzie w stanie zniszczyć więcej wrogów. Ponadto trzeba rozwiązać inne problemy, takie jak, w jakim kierunku rozwijać dużą wagę do religii i tak dalej. W ogóle - przypadków będzie bardzo dużo, ale nie zapominaj, masz tylko 5 minut czasu rzeczywistego!

cechy:

  • Zagraj szybka, Play doskonale przystosowane dla urządzeń mobilnych
  • Tuzin niebezpiecznych wypadków, które będzie w stanie zorganizować
  • Prawie trzy tuziny różnych cywilizacji, wybrać dowolny
  • wiele treści, które trzeba tylko odblokować


Gry Wady:

  • Donat
  • Żaden poważny składnik animacja


Rezultat: Rapture gry - World Conquest nie jest pierwszym ani ostatnim w swoim rodzaju, ale w tym przypadku okazało się to być bardzo interesujące, a poza tym 5 minut zawsze można znaleźć. Ponadto, pomimo krótkich rundach gry zawiera wiele treści, w tym różnego rodzaju misji i osiągnięć.


Reklama

Pobierz Rapture - World Conquest 1.1.8 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fix
informacje ogólne
wersja 1.1.8 (46)
Data umieszczenia 2019-12-30 04:23
rozmiar 80.88 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.33★ 66.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/22 07:54
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |