Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run
4 (7)

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run biegacz dla Androida jest od deweloperów Hugo Games A / S, który może być najbardziej wam znane w grach o Hugo, w ogóle. Ale dziś jesteśmy o futbolu i jest obecnie jednym z najbardziej znanych graczy - Ronaldo!
Nie wiem, jak on się na to zgodził, ale będzie współpracować z tymi, które, zobaczmy, jak jego umiejętności będzie przydatna w takich nieodpowiedni dla gatunku nożnej;)

Gra tutaj jest niemal standardem, a kolorowe zarządzanie przypomina Subway Surfers, w ogólnym dobrem! Ale istnieją pewne funkcje w rozgrywce, która dodaje fakt, że gra jest jeszcze w ramach piłkarskiego. Musimy zarządzać Ronaldo, że wiele spodoba, ale jak dla mnie - nie ma dużej różnicy. Nasz bohater będzie biegać z piłką po wąskich uliczkach, a nie tylko na unik wszelkiego rodzaju przeszkód i samochodów, ale także do innych podmiotów, które będą prowadzone do spotkania będzie mógł kontynuować grę. Ponadto, czasami na naszej drodze pojawi się cel, w tej sytuacji, trzeba uderzyć piłkę, że trafić w cel będzie przerwa, która daje sporo monet, które zgromadził pewną kwotę, którą można kupić nową formę i innych akcesoriów piłkarskich. Tylko od czasu do czasu na naszej drodze pojawią się nawet ściany, ale ponownie po uruchomieniu jednego z zespołów, gdzie znak wisi na ścianie, w tym samym czasie ładować piłkę, upadek epicką ściany i można kontynuować podróż.

cechy:

  • klasyczny biegacz
  • słynny piłkarz
  • wiele akcesoriów piłkarskich
  • pozytywne i dynamiczna rozgrywka
  • prosta obsługa
  • różne premie i zyski


Gry Wady:

  • Wszystko cokolwiek, ale zawodnik z odtwarzaczem już o Messi ...
  • godnej Donat


Konkluzja: Pisałem już, że gra Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run jest dość typowy biegacz, rodzaj klasycznym, w którym idea inkrustowane twardy zawodnik, ale to już było, jednak ta gra już przekroczyła liczbę pobrań wcześniejszy projekt widocznie wybrał odpowiedni odtwarzacz.


Reklama

Pobierz Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run 1.0.60 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- New Location: Paris!
- Improved penalty kick feature
- Optimizing ads displays
- "Extra life" feature improved
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.60 (101)
Data umieszczenia 2021-07-17 18:43
rozmiar 73.3 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
4.01★ 80.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/24 07:14
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |