Bonecrusher: Wolny Kompletne gier
0 (0)

Bonecrusher: Wolny Kompletne gier

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Bonecrusher: Wolny Kompletne Gra jest prymitywne gra zręcznościowa dla systemu Android, który jest dość w stanie poradzić sobie z rolą czasu morderca na urządzeniu, ponieważ jest jasne, zaokrągla się tutaj szybko i nigdy nie będzie powodować, aby myśleć, ale ukłucie się na inne narządy percepcji mieć, bo reakcja jest tu ogromne zapotrzebowanie.

Wyzwaniem dla każdego nowego wpisu (ale nie mają wiele z nich) mają dość proste i bardzo zrozumiałe - zebrać jak najwięcej kości i będą musieli zbierać czaszki ... Może to szkielet, który chce znaleźć swoje kawałki? Ale odpowiedź na to pytanie nie robimy i nie będzie, ponieważ deweloperzy nie przeszkadza, aby wyjaśnić, dlaczego gramy w kości czaszki oraz gromadzenie, o dziwo, to może być zastąpione przez coś innego, ale powiedzmy. Pole gry jest podzielone na aż dwóch odcinkach (przynajmniej na początku), jesteś w jednej sekcji do drugiej, może pojawić się kości, a nie nudzić, nawet na najlepszych i zatrzaski z młotkiem z niezwykłą regularnością, czasem zmienia ich sytuację. Twoim zadaniem jest zebranie kości i jeśli trafisz 5, zostanie wysłany do następnego poziomu, gdzie trzeba zrobić to samo, zbierać, a kolejne 10 będzie na poziomie, na którym trzy sekcje, i tak dalej.
Liczba nasion zebranych w tej grze jest to powód do dumy, którą można dzielić się z przyjaciółmi lub na portalach społecznościowych. Ale kto byłby zainteresowany? Oprócz kości spadnie i monet, które mogą być przeznaczone na wzmocnienie, na przykład - nosić kask na czaszce, która wytrzymuje jeden hit prasy, a także w celu odblokowania innych czaszek, z dziwnymi nazwami i nieco inny kształt i kolor.

Rezultat: Gra Bonecrusher: Wolny Kompletne Gra była dość trudna, więc nie zdziw się, że nie można zebrać dużo kości, a warto zauważyć, że Donati nie ma, więc nie muszą polegać na pomocy sił wyższych, wszystko w twoich rękach! Tak więc, jeśli lubisz gry, gdzie trzeba skręcić na mózg i polegać na instynkcie - huśtawka!


Reklama

Pobierz Bonecrusher: Wolny Kompletne gier 1.11 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Ready for BoneCrusher?
* Updated Video Ads Implementation
* Minor Bug Fixes & Performance Improvements
informacje ogólne
wersja 1.11 (11)
Data umieszczenia 2016-09-04 12:42
rozmiar 33.54 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
1.53★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/24 08:19
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |