Epic Kosiarka ™
0 (0)

Epic Kosiarka ™

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Epic Kosiarka ™ gra dla Android to gra zręcznościowa z elementami akcji, do których mam więcej pytań niż odpowiedzi dla ciebie, ale rozpoczyna się od początku. Przy okazji, twórcy gry przygotowali z Noxus Ltd i tak, ona wypłacona. Podana cena jest stosunkowo wysoka, nieco mniej niż dwa dolary, ale nadal. Trial lub darmowa reklama nie znajdzie się też, tylko dla pieniędzy. I wtedy pojawia się pierwsze pytanie - dlaczego jej nazwa jest taka sama jak w innych grach, przegląd, który był już na naszej stronie? Czy tak trudno wymyślić inną nazwą? I czy jest to jakiś hit czy coś innego popularnego, może w nim i czy miałoby to sens, ale w obecnej sytuacji pozostaje przypuszczenie o tym, co twórcy po prostu nie wiem o tej samej nazwie "konkurenta", że tak powiem.

W każdym razie, skoro takie rzeczy, trzeba porównać dwie gry! Nawiasem mówiąc, pod pewnymi względami są podobne, ponieważ oba mają walczyć na arenie. Jedynie w przypadku oryginału walczył cię na plaży, a nowa wersja pobije Koloseum ku uciesze zgromadzonej publiczności. Oczywiście format walki gladiatorów jest o wiele bardziej interesujące, myślę, że ...
Jeśli chodzi o gry, to tutaj na pewno bardziej nasycone i żywe, można skakać, a nawet latać, bo walka będzie bardzo dużo, a przeciwnicy będą coraz bardziej, aż do bogów, którzy schodzą na swojej duszy, jeśli można osiągnąć wielki sukces. Tak, za każdym razem łamiąc kolejny poziom otrzymasz nowe wyzwania, i bardzo solidne, zdolne do zanurzenia cię w otchłań smutku i rozczarowania. Między innymi, ta gra ma inne łupy, które czasami można odebrać z poległych wrogów, co z pewnością nie jest wolny zmienności.

Konkluzja: gra Epic Kosiarka ™ choć były już zajęte przez nazwę, choć prosi, aby mieć pieniądze na okazję, by stać się Gladiator, ale jego pieniądze i nazwa zniechęca całkowicie, ponieważ rozgrywka o to dynamiczne, złożone i ciekawe, co nie zawsze jest łatwe do osiągnięcia wielu projekty.


Reklama

Epic Kosiarka ™ dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje Noxus Ltd na mob-core.com.pl

Ocena:

(1)
0.1★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/25 07:22
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |