Frantic Shooter
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Frantic Shooter Gra jest doskonała strzelanka dla Androida, który jest najeżona akcji i dynamiki, a to, co się dzieje, nie powoduje zbyt wiele pytań i szybko uzależnia, niemal zmuszając się spieszyć do walki znowu i znowu! Nawiasem mówiąc, gra dopiero się pojawił, tak, że może być w czołówce swoich fanów i tych, którzy potrafią docenić go w jego prawdziwej wartości;)

Jako część tej historii tutaj jest dość skromne, ale korzystanie z takich gier jest praktycznie. Niemniej jednak wiemy, kim jesteśmy i dlaczego tu jesteśmy! Nasz bohater - bohater, który jest gotów bronić wszechświat od kolejnego ataku kosmitów, które będziemy musieli strzelać za każdym razem. W ogóle - klasyczna konfrontacja pomiędzy zwykłymi niezwykłe, ale nie zadają takie pytania, to lepiej zwrócić uwagę na rozgrywkę!

Rozgrywka nie jest bez odniesienia do starych gier, ale ze względu na doskonałą grafikę postrzegają go w tym formacie jest dość trudne. W tym czasie nie będziemy czekać na długiej podróży i pięknej scenerii, bo walka z wrogiem będzie w ogrodzonym terenie, który przypomina scenę, tylko kwadratowe. Zamknięci w tej dziedzinie, a znajdą się od razu pojawiają się wrogów, którzy chcą zniszczyć. Walka będzie trwać tak długo, jak nie zginął, co stanie się dość szybko, ponieważ każda nowa fala wrogów będzie mądrzejszy i bardziej wydajne, a czasami pojawiają się i niebezpiecznych bossów, bitwy, która może trwać kilka minut lub nawet więcej. Podczas tych walk, będzie można zdobyć doświadczenie, które będzie pompować swoje ramiona, otrzymają bonusy, które uczynią Twoje życie trochę łatwiejsze i będzie zarabiać monety, które można wydać na odblokowywanie nowych znaków lub kontynuowania walki po swojej śmierci. Nawiasem mówiąc, nadal po śmierci może być oglądając film promocyjny, który jest bardzo humanitarny w mojej opinii.

cechy:

  • Doskonała grafika i dynamika
  • wygodna obsługa
  • piętnaście znaków
  • Nowe postacie z każdej aktualizacji
  • duży arsenał broni
  • Poziomy są generowane losowo


Gry Wady:

  • istnieje minimalna Donat


Rezultat: Arcade, dynamiczny, wygodny, piękny i wciągający - to jest to, co możemy powiedzieć o grze Frantic Shooter na Androidzie, że zgodzi się Pan, nie chodzi o wszystkich w gatunku można powiedzieć tak, że gra na pewno zasługuje na uwagę!


Reklama

Pobierz Frantic Shooter 1.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Improved auto-aim system
- Added virtual joystick option: choose between two control schemes in the Pause menu
- Added the "Billygun": this fine piece of weaponery doubles the number of coins you collect and is twice as powerful as the other weapon (only available as an in-app purchase)
- Increased the loot dropped by bosses
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.2 (7)
Data umieszczenia 2016-07-08 02:43
rozmiar 38.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/25 10:09
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |