Taxi Gra
2.2 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Taxi Gra Gra jest symulacją (jak twierdził) dla Androida, w którym programiści próbuje odtworzyć rutynowe taksówkarza, bez większych akcji, pościgów i innych dolegliwości, które można znaleźć w innych grach, wszystko jest cicha, spokojna, nudna ... Twórcy gier z baklabs od dawna robi wiele symulatorów, które, nawiasem mówiąc, są bardzo podobne, więc jeśli podoba Ci się ta gra, można zobaczyć swoje inne projekty, znajdziesz tam wiele ciekawych rzeczy.

Wróćmy do gry. Jestem pewien, że każdy z nas raz w życiu korzystał z usług taksówkarza, więc nie trudno się domyślić, co robił tam i wtedy nie trudno się domyślić, że ta praca jest dość nudne, nie licząc soczyste sytuacje na drodze. W rzeczywistości - odebrać pasażera, wziąć pasażera, to wszystko trzeba zrobić. Ponieważ gra jest ustawiona jako symulator, to mamy do czynienia z tak, że bez innych opcji. Gra podzielona jest na poziomy, gdzie jedyną rzeczą, która pobudzi Cię do - czasu. Zakończyć każdy poziom może być jedna, dwie lub trzy gwiazdki, jeśli trzymać się w określonym czasie, jeśli czas wejścia będą wyższe niż maksymalne możliwe, gwiazd nie dostaniesz i trzeba ponownie przejść poziom. Czas zaczyna biec od chwili rozpoczęcia ruchu, odpowiednio, trzeba jak najszybciej przyjść dla pasażera i tak szybko, jak to możliwe, aby zabrać go do celu, który jest dość łatwe, ponieważ ruch na drogach jest niewiele, ale w górnej części ekranu znajdziesz sękate ale raczej informacyjny mapa, na której są łatwe w nawigacji. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest proste i oczywiste, ale ponieważ jest to "symulacja", ponieważ jesteśmy pewni - będę kopać.

Co do gry to na symulatorze?

  • Rozgrywka jest bardzo nudne, jak prawdziwe pracy jako taksówkarz
  • jest widok z kokpitu! o których będę mówić o niżej ...


A teraz nadszedł czas, aby powiedzieć, że gra w kategoriach "symulacji" mi się nie podoba.
Zacznijmy od czynników zewnętrznych, które znajdziesz grę. Graphics - średnia, ale nie istotą miasta, w którym będzie można jeździć wymarły, nudny, monotonny, wszystko pod kątem prostym, środowisko jest bardzo słabo oznakowany. W samochodzie, widać kierownicę, która zamienia po obróceniu - w porządku, ale potem widzimy nawigatora, obraz, który nie zmienia się, chociaż chciałbym umieścić twórcy pchnął mini-mapa jest tam, to urządzenia, które są albo zepsute, lub zapominają zrobić animację, jednak leżą na strzałki i nie ruszaj się. Na całym wnętrzu uwagę dość prymitywne, nikczemny, jeśli mamy mówić szczerze. Ale jeśli salon cię mylić - można zmienić wygląd, więc będzie trochę bardziej komfortowy, znajomy widok z tyłu ...
W szkołach nie kończy. Oczywiście, ponieważ w całej gospodarce nie wyświetlana prędkość, z jaką możemy podróżować w mieście nie ma sygnalizacji świetlnej lub znaków, które mogą w jakiś sposób regulują ruch, nie ma nic naprawdę istnieje. Ponadto, samochód zachowuje się dziwnie - dziwne jest przyspieszony, z jakiegoś powodu nie chce się cofnąć i dziwne rulitsya. Ale co to symulator, towarzysze?
Co jest najdziwniejsze - Nie chciałbym zwrócić uwagę na tej grze, jeśli nie jest to liczba pobrań, który powoli, ale zbliża się do znaku 10 mln! Kim są ci ludzie, którzy ją pompą ???

Konkluzja: gra Taxi Gra trudno nazwać pełnoprawnym zręcznościowa, ponieważ nie ma jazdy, trudno nazwać pełnoprawnym symulatorem, jak tu symulowane jest bardzo mała, to jest mało interesująca i wciągająca, ale, jak widać, prawie 10 milionów osób nie zgodzi się ze mną jeśli jesteś jednym z nich - huśtawka ...


Reklama

Pobierz Taxi Gra 2.0.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 2.0.0 (2005)
Data umieszczenia 2020-08-15 17:32
rozmiar 35.69 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje baklabs na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
2.23★ 44.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/26 07:13
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |