Tiny Sea Adventure
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Tiny Sea Adventure to zabójca czasu dla systemu Android, która wyprodukowała znanych twórców z Kongregate, opinie o niektórych grach, które były już na naszej stronie. Tak czy inaczej, gra była przyzwoita, a nawet ciekawsze, w najlepszych tradycji gatunku.

Fabuła w grze, ponieważ nie jest wymagane, jednak na każdym poziomie, mamy do czynienia z jednym i tym samym - aby zbierać gwiazdki i monety, sterowanie łodzią podwodną jest dość energiczny, nawiasem mówiąc, żółty;)
Przestrzeń gry jest ściśle ograniczona do widocznego obszaru ekranu, upaść na brzegu złamać, więc niemożliwe jest pocięte na górnych i dolnych granicach, spinning mieć tylko ten obszar. Oprócz tych ograniczeń istnieją i inni mieszkańcy morskich, wszelkiego rodzaju ryby i meduzy starcia który również niezwłocznie zakończyć swoje postępy. Za każde 5 zebranych gwiazdek będzie przenieść na nowy poziom złożoności, prędkości i liczby wrogów wzrośnie, a całkowitą liczbą gwiazd, które zbierają będzie wynik końcowy. Za każdym razem po "katastrofie" będzie można zacząć od nowa, albo obejrzeć film promocyjny, który będzie kontynuowany w tym samym miejscu. Jak stało się zwyczajem, że monety mogą być przeznaczane na odblokowanie inne postacie, takie jak ptaki, czy ktoś inny, to nie ma wpływu na rozgrywkę. W ogóle, to wszystkie funkcje w grze i jak widać, wszystko jest jasne i proste, inne pytanie - ile gwiazd można zbierać? Tutaj jest już potrzebne umiejętności i dobrą reakcję.
Grafika w grze jest typowym, ogólnie nijaki, ale również brzydko nazywać to nie będzie działać. Zarządzanie proste i jasne, jednym palcem na ekranie, który prowadzi cię skierować swoją łódź podwodną.

Gra może jedynie podkreślić braki systemowe Donata, który pozwoli uzyskać inne postacie bez gromadzić monety i niewielką ilość reklam, które nie zakłóca.

Konkluzja: gra Tiny Sea Adventure to zwykła gra zręcznościowa, która radzi sobie z obowiązkami czasu zabójcy, jest całkiem nadaje się do roli trochę rozrywki na smartfonie lub tablecie.


Reklama

Pobierz Tiny Sea Adventure 1.0.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Submarine? Check.
Fish? Check.
Jellies? Check.
Tiny Sea Adventure is ready to go! Play now!
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (34)
Data umieszczenia 2016-07-17 16:57
rozmiar 30.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-24 20:48:17
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
ReadSharedData2

ReadSharedData2

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Kongregate na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/26 10:16
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |