POLICE MONSTERKILL 3D
3.1 (7)

POLICE MONSTERKILL 3D

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

POLICE Gra MONSTERKILL 3D to działanie wyścigowa dla systemu Android, w którym będziesz na jasną stronę, w końcu mogliśmy grać na "dobrych facetów" skacząc do radiowozu i gonić innego przestępcę. Przygotowany w grze Foose Gry i takie projekty są kompletne, wszystkie są na poziomie średnim, i oczywiście na jednym silniku, ale nie zatrzymuje się na facetów! Może czekamy na niesamowite i ekscytujące rozgrywki? Może ...

Albo może nie być, bo nie rozumiem, co wyzwaniem jest tutaj po pierwszych kilku poziomach. Jednak aby docenić wszystko, co usiłuję powiedzieć jest to konieczne, aby zrozumieć, że dla rozgrywka czeka cię tutaj. Rozgrywka jest, nawiasem mówiąc, okazał się niezwykle proste i jednoznaczne. Aby rozpocząć pracę w garażu, musimy wybrać samochód, na początku jest to tylko jeden, ale to jest dobre, aby pokazać się, można zaoszczędzić do innych samochodów, a nawet krwawią ich jednak. Samochód natychmiast zaczęła niekończącą się drogę, która mogliśmy obserwować w każdym wyścigu zawodnik, jest nieskończenie długa, prosta i wielozakresowy. Na każdym poziomie (tak, gra jest podzielona na poziomy) dostaliśmy zadanie - aresztowanie kilku przestępców, tym wyższy poziom - tym większa potrzeba do zatrzymania bandytów i inne powikłania związane z zadaniem nie zauważyłem. Jednak sam proces aresztowania wygląda bardzo niezwykłe, ponieważ źli trzeba bezmyślnie strzelać karabin maszynowy, który jest do stawienia się w kracie jak Bond. W ogóle, to podejście jest bardziej jak gra fotografowania lub innego starożytnego przewijanie strzelec. Aby przenieść nasz samochód się nieco szybciej niż innych uczestników ruchu, tak że prawie nie występują sytuacje awaryjne, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że ruch na zewnątrz nie jest wystarczające. Chodźmy, a następnie do przodu tak szybko, jak sprawca na horyzoncie majaczyły (będzie podświetlony ze strzałką), można otworzyć ogień! Dmuchanie obrażając Ci uczynić świat lepszym i przejść poziom, ten sam program jest odpowiedni w przypadku wielokrotnych przestępców. Benzyna - nieskończona, naboje zabraknie, ale można odebrać nowe co 100 metrów, sprawcy nie strzelać na ciebie ... może nie można wysadzić innych samochodów? Jest możliwe, że nie będzie nic! Co zrobić, jeśli wszystkie pociski zabraknie? Więc po prostu przejść przez sprawcę, jak jedzenie ze znanym wyższym prędzej czy później podnieś amunicję i niszczą się nawzajem ... nudne, bardzo nudne, nie wiem, jak inaczej można nazwać.

cechy:

  • szeroka gama samochodów policyjnych
  • sporo broni
  • wiele poziomów (tego samego rodzaju, tak sen)
  • Coraz więcej przestępców na każdym poziomie
  • gra jest całkowicie za darmo i bez Donati


Gry Wady:

  • grafika średniego szczebla
  • nudna rozgrywka


Konkluzja: deweloperzy prawdopodobnie masz sumienie, jako świadomi, jakiego rodzaju rozgrywki okazał POLICE MONSTERKILL grze 3D nawet Donath nie, dlatego, że w swoim wyroku, sam zdecydować, czy grać czy nie;)


Reklama

Pobierz POLICE MONSTERKILL 3D 22 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
New Version with Many New Features !!!
informacje ogólne
wersja 22 (300022)
Data umieszczenia 2020-05-14 03:37
rozmiar 39.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
3.09★ 61.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/28 07:33
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |