Zdjąć Flight Simulator
3.4 (14)

Zdjąć Flight Simulator

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra zdjąć Flight Simulator to symulator dla Androida, w którym musimy latać na różnych płaszczyznach, niosąc dość ciekawą misję. Ale nie chodzi o to zwykle przypadek, ponieważ najważniejszą rzeczą w symulatorze - zdolność do odczuwania czubki palców prawdziwego samolotu, w tym przypadku, ale dostać się tam programistów, aby osiągnąć ten efekt, a my się dowiedzieć.

Przygotowany przez twórców gier Astragon Entertainment GmbH, które oferują dla dwóch android symulator, z których jeden będzie pozwalają na sterowanie dźwigu i kolejny przegląd był już na naszej stronie (gra nazwano TruckSimulation 16). Jeśli pamiętasz poprzednią opinię o Truck Simulator, nie było dobre, ale harmonogram jest trochę zawiedziony, ale tym razem będziemy je dostać!

Nie zrobić piękny samolot i Sky - grzech, tak, że deweloperzy nie wziąć go na siebie, grafika w grze jest bardzo dobre, zwłaszcza jeśli mówimy o szczegółach na temat otaczającego świata i modeli samolotów, które są tu dość dużo. Ponadto, oprócz dobrej grafiki zdecydowaliśmy się zapewnić doskonałą fizykę, która naprawdę daje niewielkie wrażenie lotu i naprawdę trzeba się przyzwyczaić do zarządzania, który jest z samolotu do samolotu będą się nieznacznie różnić. Między innymi, pomimo faktu, że ta symulacja to nie torturować nudny gameplay. Pierwszych kilka misji zbada, będzie musiał nauczyć się do startu, do ziemi i manewrowania poradzić sobie z zarządzaniem w sytuacjach kryzysowych, ale kiedy przechodzą otworzy wiele ciekawych misji. Niektórzy będą musieli pracować dla fotografów, niektórzy przestępcy połowowe i tak dalej, wszystkie zadania bardzo nietypowe i dlatego interesujące dla że specjalne podziękowania dla twórców!
Dla skutecznej realizacji misji, będziesz zarabiać pieniądze, które można przeznaczyć na zakup nowych samolotów oraz modernizację istniejących, w końcu, jeśli pokona gromadzą się wystarczająco dużo pieniędzy, można otworzyć Wasze towarzystwo lotnicze i kupić więcej dużych samolotów pasażerskich.

cechy:

  • 14 samolotów
  • świetna fizyka
  • jest widok z kokpitu (każda kabina jest inna)
  • Hawaii piękny świat, gdzie można latać do zabawy
  • trzy tuziny misje
  • zdolność do wzrostu na poziomie całego przedsiębiorstwa lotniczego
  • zmienia pogodę, uszkodzenia samolotu, i tak dalej


Gry Wady:

  • gra jest płatny, bez procesu, ceny nieco mniej niż trzy dolary
  • Donat jest obecny, co jest dziwne


Konkluzja: Take Off The Flight Simulator jest doskonałym przedstawicielem gatunku, to szkoda, że opłaty, szkoda, że dana wsparcie, ale w rzeczywistości, gra jest warta pieniędzy, przynajmniej na niej oczywiście próbowałem!


Reklama

Zdjąć Flight Simulator dla Celkon Campus A125

Ocena:

(14)
3.39★ 67.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/28 09:03
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |