Hellgate: London FPS
3.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Hellgate: London FPS jest strzelanie dla Androida, w którym trzeba się rozebrać lokalizację, zalanie wodą, niebezpiecznych stworzeń, które są w oryginale musi być czymś w rodzaju demona, w rzeczywistości przypominają zombie, ale nie istotą, trzeba zniszczyć zwierzątka!
Ale wiesz, najbardziej interesujące i smutne jednocześnie w tej grze - jego historii, które ci powiem.
Na podwórku było w 2007 roku, złoty czas, kiedy technologia pozwoliła dużo, a gracze nie zostały zepsute przez dużą liczbę trafień i fajne grafiki. Programiści z Flagship Studios, który wcześniej pracował w Blizzard, i uczestniczył w rozwoju Diablo postanowił sozvdat ich grze, przy wsparciu największych wydawców jak Namco, EA i HanbitSoft urodzonego grę Hellgate: London, który jest mieszaniną apokalipsy, role-playing i klasyczny shooter. Oczywiście, gra rozpoczęła się dopiero na komputerze, a to było dobre na grafikę czasu i wielkiej historii, z wieloma odniesieniami do jakiegoś filmu science-fiction, a nawet gry Diablo, z którymi programiści wiedzieli z pierwszej ręki. Gra była ekscytująca, został pomyślany w taki sposób, że miejsce to może być znowu i znowu, za każdym razem coraz nowe przedmioty i umiejętności (ponownie, pozdrowienia od Diablo), jednak przyjęła ją skromnie, tak, że w ciągu kilku gier serwera s były zamknięte, niesprawiedliwie, ale gra poszła na emeryturę. Mimo, że był pełnoprawnym gra fabularna z możliwością interakcji między graczami z wielkich miejsc, podzielone na niebezpieczne, gdzie jest to możliwe, aby walczyć i bezpieczne, gdzie można rozmawiać z innymi graczami, było dużo broni, sześć klas postaci, wiele umiejętności i zdolność do swobodnego przemieszczania się , Oprócz dobrych rekonstrukcje prawdziwych miejscach w Londynie i wielu innych ciekawych żetonów.
Minęło 9 lat i wydawcy HanbitSoft postanowił dostać się do drugiej półce ten projekt i przerobić go na Androida ... Fajne, prawda? Ale to tylko wygląda świetnie, gdy jesteś w grze sam nie wygląda.
Z pełnym shooter okazało na strzelnicy z możliwością samodzielnego przejść parę metrów, wszystkie w podziale na małe zadania, ogromny świat wyciąć również do pracy, więc idź w lewo lub w prawo - to nie jest dla ciebie, nie ma dostępnych online jest nie tutaj, pompowanie - prawdopodobnie istnieje jedyne co pozostało. Od najfajniejszych miejsc, zbyt mało lewo, większość z nich przypominają bitwę w polu, lecz o Londynie przypominają stromych wygaszacze między misjami ... drogę harmonogram, raz to był doskonały, przebudowany i dziś wygląda to dopuszczalne, ale nie więcej, nie piękno nie jest tu znaleźć.

Ja w ogóle do niczego. Jeśli grałeś oryginału, a następnie wykastrowany go (przepraszam) dla wersji Androida jesteś bardzo zdenerwowany, to fakt. Jeśli nie zna oryginału, to nie są najgorsze strzelnica wyposażona w odpowiednie grafiki, zdolność do pompowania swoją postać i broń, wiele misji i wrogów. Więc - przekonaj się sam.

Konkluzja: wszystko, co można powiedzieć o grze Hellgate: London FPS już powiedziałem, na zakończenie, warto zauważyć, że tylko wydłuża grę za darmo, zawiera całkiem przyzwoity Donat jednak.


Reklama

Pobierz Hellgate: London FPS 1.3.3.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
1. Add Infinite Dungeon.
- Ranking initialization per day.
- Gold medal rewards per day.
- Maximum level of weapons can be upgraded with gold medals. (upgrade-able to level 30)
- Armor, energy, diamonds, gold, gold medals are randomly given for the result of Infinite Dungeon according to the number of rounds.
- Resurrection is once for every challenges in Infinite Dungeon.
- All weapons are available in your armory (select and check the number of weapons and bullets at the right top)
informacje ogólne
wersja 1.3.3.0 (1330)
Data umieszczenia 2016-07-28 09:08
rozmiar 73.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-28 12:09:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/29 07:07
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |