Aliens vs. Pinball
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Aliens vs. Pinball to zręcznościowa (chociaż podaną symulatorze), albo by być bardziej precyzyjnym, to jest najczęstszą pinball dla Androida, który postanowił uaktualnić trochę, co mu zastrzyk znanej serii, która do dziś wzbudza wiele. Ale szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem to podejście i będę wyjaśniać dlaczego. Twórcy gry przygotowali dla nas z Zen Studios, którzy dosłownie obsesję pinball! Mają pinball tematem trupy, jest pinball o Star Wars, jest pinball na komiksów Marvel ... z jednej strony, prawie wszystkie pinball płatne, ale z innymi ludźmi pojawiła się za darmo;)

Tak, to jest żenujące. Powiedzmy, że jesteś fanem pinball, to dla ciebie jest głównym bez rejestracji i fizyki, a ogólna łatwość gry, osiągnąć poprzez maksymalizację bliskość, co dzieje się przez większość pierwszej odmianie pinball, które były całkiem realne i dość duże stoły w salach gier hazardowych, w tym samym miejscu, w którym stał pierwsze automaty i wiele innych rzeczy. Ale wiesz, co się dzieje, aby przejść na prawdziwym biurku przez ekranie smartfonu jest prawie niemożliwe. Dodatkowo, fizyka tutaj, choć normalne, ale nadal blisko pasażu, a to jest - nie wiele różni się od innych normalnych pinball.
Jeśli "Alien" fanem serii, ta gra nie jest dokładnie zaspokoić swoje pragnienie, jako pulyaya piłkę na boisku z pewnością stylizowane pod jakimś konkretnym franczyzy nie dostaniesz historię, chociaż twórcy zepchnięte a ludzie i inni, że gdzieś w tle próbuje ich zaatakować, istnieją pewne rozwoju związane z nowymi tabelami, które można otwierać i wszystko jest ciemne, tak, może trochę w temacie, ale jest postrzegany jako kolejny "skóry" i nic więcej.

Konkluzja: gra Aliens vs. Pinball osobiście nie było do końca jasne dla mnie, ponieważ nie daje 100% każdej pinball lub 100% innych, jednak jest to dość korzystne pinball dla Androida, który można pobrać za darmo i grać w każdym razie, jeśli nie mylić reklama i mały Donat.


Reklama

Pobierz Aliens vs. Pinball 1.1.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Stability improvements
informacje ogólne
wersja 1.1.6 (22)
Data umieszczenia 2018-06-07 16:41
rozmiar 79.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/29 08:12
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |