Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari
5 (4)

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari jest przypadkowy zawodnik dla systemu Android, które przygotowaliśmy dla twórców Yodo1 Games, autorzy hit Crossy Road, zgromadziła ponad 50 milionów pobrań! Czy będą w stanie opracować nowy wspiąć się na szczyt popularności? Zobaczmy!

Natychmiast należy powiedzieć o projekcie, który okazał Voxel, jest nieco podobna do tej samej Crossy Road, więc jest już koncentruje się na tych projektach z tymi deweloperzy podpisać i który im się podoba, dobrze, że jest to ogromna publiczność! W każdym razie, rejestracja tutaj odgrywa pory nie najważniejszą rolę, jako najważniejszy - gameplay!

Gameplay pojawiła wesoła, przynajmniej;) Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić - aby wybrać bohatera, który może być różna ze względu na płeć, kolor skóry i kolor ubrania, ale każdy jest zawsze w kapeluszu, to jest o kowbojów! Wychodząc na piechotę trzeba, ale będzie dość szybko, aby mieć czas, aby rzucić lasso na koniu, i iść do przodu, tak szybko jak nowe zwierzę, takie jak bawoły - konieczne jest, aby ją zbliżyć, a potem skakać, rzucanie lasso, który zostanie pokazany żółte kółko. Raz na wadze zwierzęcia będzie "Love" z różowym sercem, tak szybko, jak to jest pełna - przebyciu zwierzę! Gdy pojawi się nowe zwierzę, poziom kończy, następny będzie rozpocząć się już na niego i będzie szukał kogoś nowego. Należy również zauważyć, że niekiedy zwierzę wpada w gniew, do tej pory najlepszy czas, aby przejść do innego.
Im dalej wspinać się liczby zwierząt zebranych, tym trudniej będzie znaleźć nowy, ale w tym tkwi cały sens, będzie mógł je wszystkie zebrać?
Przy okazji, oprócz procesu chwytania zwierząt, który przypomina klasyczny zawodnik, trzeba stworzyć swoje własne zoo, gdzie każdy może zobaczyć odtwarzacz do swojej kolekcji i rozwój zoo można zarobić dodatkowe pieniądze dla jego dalszego rozwoju.

Konkluzja: gra Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari okazał się prawdziwy "okazjonalnych graczy". Jest to najlepszy z piękny, jest dość proste do zrozumienia i bardzo ciekawy, więc godne publiczności przewidziane jest, zwłaszcza jeśli nie należy zapominać, że można pobrać grę za darmo, a następnie Donat nie gryzie.


Reklama

Pobierz Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari 2.1.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
By popular demand, we are bringing the safari underwater!

- New time extension game mode, where it’s a race to get more oxygen to keep on riding!

-4 new underwater creature types to ride and tame - clownfish, sharks, crabs and squid! 16 animals to collect in total!

-A new aquarium ship to build and fill with ocean critters in order to draw even more families and ticket purchases to your zoo!

-12 new underwater-themed hats and outfits to unlock and wear!
informacje ogólne
wersja 2.1.0 (201000)
Data umieszczenia 2022-05-20 19:27
rozmiar 779.16 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BILLING

BILLING

Wiedzieć, kto gra i kontrolować jego odtwarzanie.

MEDIA_CONTENT_CONTROL

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICECopy

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICECopy

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Yodo1 Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/06/30 06:02
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |