Pociski!
4.6 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Pociski! For Android jest najbardziej prosta gra zręcznościowa, która w tym czasie mogłaby mieć 10 lat temu, ale los zdecydował inaczej, tak, że możemy ocenić grę już teraz. Programiści byli faceci z Makak, które już nitu kilkunastu projektów na słynnej "kata" gry, a to był ich pierwszy Arcade!

Nawiasem mówiąc, gra trafiła w porządku, już na pierwszej pary ona szybko zyskał ponad milion pobrań, co oznacza, że ​​jest możliwe, aby przejść dalej, do których wszyscy oczekujemy. Najwyraźniej jest to, co ludzie i brakowało najbardziej prosta gra zręcznościowa, w której można grać w dowolnym miejscu i czasie, bo wtedy minimalne wymagania.
Ale poważnie, nie trzeba potężnego sprzętu, aby wydobyć to, co się dzieje, nie ma potrzeby stałego połączenia z internetem do gry, nie trzeba ogromny ekran, aby zobaczyć wszystkie funkcje, można użyć dowolnego smartfona, to świetnie!

Gameplay odkryli również się bez niespodzianek, zachwycając nas prostoty we wszystkim - w zrozumieniu tego, co dzieje się w zarządzaniu i orientację w menu, wszystko jest bardzo, bardzo prosty, tak aby osiągnąć dobre wyniki, nie jest tak łatwo ... a wszystko dlatego, że będziemy musieli uciekać od samonaprowadzające pociski! Nasze kierownictwo będzie bardzo zwinny i zwrotny samolot, który leci wciąż nieco wolniej niż rakieta, ale jeśli zaczynają krążyć w pętli, rakieta może spaść z tyłu, a następnie pojawi się kolejny i kolejny i kolejny ... Zmniejszyć ilość można tylko wżery je dodatkowo zwiększa złożoność oraz fakt, że wszystko, co się stanie w samolocie, więc zostawić w górę lub w dół, nie można. Podczas lotu, która będzie się trwać bardzo długo, aby zbierać gwiazdki, i to jest czas, że odbywa się tylko wydajność. Zapisy w tym czasie, można dodawać je do stołu z liderami, ale gwiazdy potrzebne do odblokowania innych samolotów, ale ceny nie kosmiczne, przekonaj się sam!

cechy:

  • prosta obsługa, uległych samolotu;)
  • Zbieraj gwiazdki i odblokować nowe samoloty
  • Istnieją dwa tryby gry
  • samoloty mogą być pompowane
  • Otwarty w tabeli liderów i starają się mu znaleźć się


Gry Wady:

  • nie jest uciążliwe reklamowe, które można usunąć w ciągu mniej niż jednego dolara


Rezultat: Gra pociski! Jest to jedna z tych gier zręcznościowych, które można nazwać "idealny". Najważniejszą rzeczą w grze - nie będzie ci lub telefon wysyła, więc polecam do zapoznania się przez jakiś czas na pewno będzie opóźnić.


Reklama

Pobierz Pociski! 1.24 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.24 (26)
Data umieszczenia 2018-10-16 01:47
rozmiar 29.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Macaque na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.63★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/01 08:38
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |