NinjAwesome
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

NinjAwesome gra od twórców GameResort tego typu classic, który rozgrywany jest w klasycznym, wygląda jak klasyczny, tylko tu bardziej nowoczesnej organizacji, to nie starają się zwabić ogólną fabułę, a poszczególne zadania.

Rozgrywka opiera się na znanym schemacie - prowadzony do przodu, unikając przepaści, pułapek i wrogów, między innymi, można rzucać shurikens można machać mieczem, i można kręcić taniec ostrzy, to wszystko wystarczy, aby poradzić sobie w każdej sytuacji. Rozpocznie grę z prostego treningu, co tylko pokazuje wszystkie dostępne techniki i wyjaśnić i tak łatwa obsługa, która będzie zajmować się nawet uczeń. Ponadto, pomimo faktu, że to drugie miejsce, nie idź do niekończącej się podróży, taka możliwość zostanie otwarty dopiero po osiągnięciu pierwszego poziomu, a do tego trzeba zdobyć doświadczenie, że jesteś skłonny dać do realizacji szeregu zadań. Najwcześniej będzie bardzo prosta - aby uruchomić 200 metrów lub uruchomić te same 200 metrów na bardzo prostym miejscu ... ale inne prace są już trudniejsze, na przykład do zbierania zwoje lub złamać pewną liczbę mostów, już tam i pułapki wrogów i więcej. Jeśli chcesz iść prosto, a to jest opcja, ale po przejściu prostego testu, trzeba albo czekać, aż otworzy się ponownie (około 5 minut) lub obejrzeć film promocyjny. Między innymi, można pompować swoją postać i otworzyć nowy strój dla niego, dodaje małą różnorodność gry.

Kilka słów o projekcie.
Jak już pisałem, gry pikseli, ale mimo, że jest piękny, szczególnie piękny znalazłem zachody słońca, góry, kwiaty wiśni, posąg Buddy w tle, które najlepiej oddają piękną atmosferę Azji i innych rzeczy, które można skojarzyć ninja.

cechy:

  • Ssać jego bohater wykonuje zadania
  • odblokować wiele śmiercionośnych broni
  • 5 różnych typów misji
  • Odblokuj tryb niekończące się i pokazać, co można zrobić


Gry Wady:

  • jak zwykle, Donat i reklama iść w parze


Rezultat: NinjAwesome gra jest świetna wersja "nowoczesnego" platformę, która gotowa jest nie tylko zachować zajęty nasycony rozgrywkę, ale również podobać piękno piksela buddyzmu zen.


Reklama

Pobierz NinjAwesome 1.0.8 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug Fixes.
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (17)
Data umieszczenia 2019-06-18 02:42
rozmiar 30.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje GameResort na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/03 07:56
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |