Boom Boom Soccer
1.1 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Boom Boom gry piłka nożna to gra zręcznościowa nożnej dla Androida, który został zaprojektowany, aby pobudzić zainteresowanie sportem, zwłaszcza z powodzeniem rozwija się na tle tego, co dzieje się mistrzostwa. Twórcy gry przygotowali z hothead Games, którzy już wiele projektów na temat sportu.

Jednak w tych grach nie jest mały problem. Przede wszystkim, nie są dobrze znane liderzy tego gatunku, które inwestują ogromne pieniądze stworzyli prawdziwie spektakularny i produkt Premium z podobnym wnioskiem do urządzenia i Twojego portfela. Co do reszty? Oczywiście, starając się stworzyć grę klasycznej piłki nożnej nie można wymyślić jakąś szczególną historię czy coś innego chłodnego i normalne, to podoba czy nie, to jest po prostu zwykłym piłki nożnej! Jednak twórcy udało się dodać w tym przypadku trochę smaku, co wielu może podoba;)

Oczywiście, nie są pozbawieni meczów, które były dość barwne i ciekawe, choć i wszystko pomalowane w niezwykłym stylu. W każdym razie, główną cechą jest to, że piłkarze, zbiór którym zespół może przypominać w dzisiejszej popularnej kolekcji gier karcianych, która jest dość dużo rozwiedzeni. Unikalne karty z graczy jest dużo więcej niż to, w zależności od ligi, w której grasz istnieje kilka rodzajów kart, oczywiście, nie bez jego unikalnych graczy, której posiadanie nie tylko przynosi szczęście, ale także zwycięstwo. Jednak wadą jest to, że wyniki zostaną przedstawione nie jest całkiem w zwykłym formacie, raczej jako konfrontacja między dwoma poszczególnych graczy, które ze względu na swoją wydajność i przełożonym będzie walczyć w danej sytuacji ...

cechy:

  • ponad czterysta kart dla graczy
  • Osiem rodzaje kart
  • Zbierz unikalną kolekcję w pokonaniu
  • poncz karnego piłek połowów, wszystkie ostre punkty nie minie
  • Posiada zdolność do gry online


Gry Wady:

  • pewne problemy z optymalizacją
  • duża Donat


Konkluzja: dobry pomysł, ze świadomością, że coś deweloperzy nachudili jak trudno nazwać dobrą grę technicznie, ale idea jest nadal dobra. W każdym razie, pobierz grę Boom Boom nożna może być wolny, więc jeśli szukasz czegoś innego - spróbuj.


Reklama

Pobierz Boom Boom Soccer 1.0.2 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.2 (10200801)
Data umieszczenia 2016-06-29 12:04
rozmiar 45.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Zillya → Downloader.Agent.Win32.296652

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-06-29 15:06:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
1.11★ 22.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/04 07:00
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |