Prawdziwe miejsce parkingowe
3.7 (8)

Prawdziwe miejsce parkingowe

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Parking gry prawdziwy samochód jest parking dla Androida z Ali Can ARITE, którzy wyraźnie kochają samochody, bo ich wszystkie cztery projekty, które są dostępne dla Androida już o samochodach. Jednak dziś nie ma żadnego wyścigu, chociaż maszyna natychmiast nadaje mamy schludny parkowanie ... Nawiasem mówiąc, ta gra może być nazywany symulatora, jak mówią, i dobre zarządzanie, rozsądne fizyki, a nawet model samochodu, który przypomina licencji. Może ktoś stara się wypełnić luki szkołę jazdy?

Jak zwykle, fabuła gry nie ma w ogóle. Wszystko, co trzeba - wiele parkingów i bardzo fajny samochód, który jest jak zwierzę, osaczony w klatce wygląda tutaj ... W każdym razie, Twoim zadaniem jest zaparkować samochód z maksymalną dokładnością, która będzie wyznacznikiem poziomu umiejętności kierowcy oraz , które można osiągnąć w innych podobnych gier, które, nawiasem mówiąc, było wiele!
Gra podzielona jest na poziomy, z których każdy będzie nieco trudniejsze, ponieważ nie jest pedał gazu, pedał hamulca, skrzynia biegów (choć tylko dwa biegi), a co najważniejsze - pełne koła! Z całym tym zestawie i trzeba pokazać cuda parkingu umiejętności. Cały teren jest usiane kolumn innych równie ciekawych samochodów i innych przeszkód, które mają utrudnić życie, ale jeśli spróbujesz, a następnie dostać gwiazdkę z nieba, jak to możliwe;)

To nie było przyjemne. Grafika w grze na pewno dobre, ale interakcja ze światem wokół nich działało źle, jest nawarstwianie tekstur, jeśli masz jedno koło dotknie stożek, a dzięki temu, że nie będzie spadać, a poziom będzie musiał odbyć ponownie. Nie ma jeszcze żadnego widoku z kokpitu, symulator nie wystarczy myślę. A co najważniejsze - nie prowadzi ewidencję czasu, dla którego przeszły pewnego poziomu, to wszystkie niezdarny - albo przeszły, czy nie, więc nie można poprawić swoje wyniki, a dążenie do czegoś.

Konkluzja: gra Prawdziwe miejsce parkingowe nie jest najgorsze, jeśli nie najbardziej idealny do parkowania, ale ja nauczyłem się jednej ważnej rzeczy - te gry są ludzie bardzo cierpliwy, bardzo cierpliwy, jeśli nie jesteś jednym z nich, a następnie dwa razy pomyśleć.


Reklama

Pobierz Prawdziwe miejsce parkingowe 0.5.6.9 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 0.5.6.9 (16)
Data umieszczenia 2016-07-09 02:34
rozmiar 34.26 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Fortinet → Adware/Startapp.A

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-07-09 05:36:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.72★ 74.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/06 07:22
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |