Przerwa wędkarski
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra wędkowanie Przerwa połowów dla Androida, który nie męczy ofert na rzeczywistość, to gra zręcznościowa, która może odwołać się do Ciebie, nawet jeśli są prawdziwą niechęć rybackiej. Więc ... rybackiej!
W prawdziwym życiu, tego rodzaju działalności połowowej, gdzie większość ludzi będzie odpocząć od zgiełku miejskiego życia. Bez względu na to, ile ryb można złapać, większość z nich nawet nie jest celem, najważniejsze - aby rzucić przynętę i siedzieć, czekając na połów, lub ich braku. Choć istnieją bardzo aktywne na ryby, kiedy idziesz do połowu w celu połowu ryb chłodny, ale takie miejsca, nawet mniej. Na Androidzie wiele gier, które starają się stać symulator wędkarski, oferując nam tylko bardzo dynamiczny, z konieczności znalezienia i walki z rybą, ale zgodzi się Pan, wiele takich trudności nie podoba. Mniej więcej od tego stanowiska, i nie było to gra zręcznościowa, gdzie również rybacka, ale spokojny, bezproblemowy.

Gra zbudowana jest to dość proste, jesteś na tratwie w danym zbiorniku wodnym (istnieje wiele światów, muszą być otwarte, które będzie zmienić zakres ryby, nawiasem mówiąc), rzucając kaczki i ryby spadnie na niego - delikatnie pociągnąć aż go złapać. Premia jest to, że połowa ekranu jest zarezerwowany dla podwodnego świata, dzięki czemu można zobaczyć wszystko, co się dzieje i wie, jak najlepiej postąpić bez problemów. Ponadto, można uaktualnić swoje przynęty i innego sprzętu, który pozwoli bardziej efektywnie. A co najważniejsze - jest to zabawa, nie trudno! Pozytywna dostarczane do Ciebie, zwłaszcza, że ​​za każdym razem zdjęcie jest zrobione z następnym ryby złapać;)

cechy:

  • prosta gra, która będzie odpocząć
  • statystyki z najlepszych rybaków
  • dużo humoru i tym samym osiągnięcie
  • osiem światów i ponad dwa tuziny miejsc, gdzie można łowić ryby
  • setki gatunków ryb
  • ponad dwieście cech, które mogą być brane pod uwagę


Gry Wady:

  • jakiego rodzaju połowów bez Donati?


Wynik: Połowy Przerwa gry jest przyjemna gra zręcznościowa i ważne jest, że trzeba wiedzieć o tej grze. Jeśli chodzi o rybołówstwo, jest on prezentowany tutaj jest bardzo indywidualny, to jest z pozycji, która spodoba się niemal wszyscy.


Reklama

Pobierz Przerwa wędkarski 5.8.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Fixed a crash occurring while entering a Fishing Crew name

Thanks for playing!

Please report any bug or issue to support@roofdog.ca
informacje ogólne
wersja 5.8.0 (1187)
Data umieszczenia 2021-06-10 18:20
rozmiar 118.23 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

STORAGE

STORAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/08 06:15
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |