Ostateczny Kierowca samochodu 2016
3.3 (26)

Ostateczny Kierowca samochodu 2016

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Ostateczny Kierowca samochodu 2016 poprosi o zanurzyć się w świat szaleństwa silnika, aby dostać się na samochodach, które nie są silnie ukierunkowane, a mianowicie - szalonych trików! Przygotowany przez twórców gier Tapinator, Inc., która już teraz ciemność symulatory w rzędzie, przede wszystkim, oczywiście, środki transportu, ale jednak. Możemy nazwać to symulator gry? Z pewnością nie, przynajmniej dlatego, że jest to raczej pozytywne niż zwykłe symulacje nie różnią.

W przeważającej części rozgrywka nie różni się tu różnorodne, co jest dość typowe dla gier z udziałem samochodów, więc jest mało prawdopodobne, ktoś będzie go zaskoczyć. W każdym razie, nie jest to zawodnik, więc tam pierwotnie. W ogóle, ponieważ staramy się robić szalony wyczyn, ponieważ głównym zadaniem jest zredukowana do popełnienia sztuczek, skoki w przeważającej części, więcej - tym lepiej. Ale przed rozpoczęciem konieczne jest, aby wybrać samochód, który będzie naszym jedynym narzędziem. Wybór skromny samochód tutaj, ale mgliście przypomina oryginału pozwolenia, na przykład, istnieje coś takiego jak Honda Civic (z nim i trzeba zacząć, to będzie Twój pierwszy samochód), istnieje Ferrari Enzo, Camaro, mini i tak dalej. Co nie podoba - nie jest jasne, jak duże doświadczenie trzeba wybrać, aby odblokować samochód, więc napęd miałby żadnego sensu, w nadziei, że po przybyciu do następnego doświadczenia będą wystarczające na coś bardziej interesującego niż różowy honda ... Przy okazji, nie można dostroić samochody tutaj trochę frustrujące , W odniesieniu do obszarów, w których konieczne jest jeździć - to było bardzo przygnębiające. W rzeczywistości, jest to pusty plac, gdzie trochę utwardzonych nawierzchni asfaltowych i umieścić zarobić doświadczenia. Ustawianie tu więcej niż skromne, czy raczej nie, w większości przypadków, nie ma żadnych innych samochodów, break nie działa, wszystko, co jest - benzyny, co może prowadzić do naprawdę ograniczając check-in time. I za każdym razem, gdy kończy się benzyna, można uzyskać niektóre za darmo (bez limitu na liczbę razy), lub obejrzeć film, a otrzymasz podwójną dawkę na raz jeździć, stąd pytanie - dlaczego?
Wtedy zauważyłem, że jest podtlenek azotu w celu przyspieszenia przed następnym skokiem, istnieje nawet obrotomierz i prędkościomierz, jednak po patrząc na niego, byłem zdenerwowany, jako tachometr bez czerwonej strefie, za każdym razem dostaje się do 9000 obrotów na minutę, ale to nie przeszkadza w polu już 80 km h czwartym biegu to ...

Konkluzja: Szczerze mówiąc, gra Ostateczny Kierowca samochodu 2016 był dość nudny i nieciekawy, oprócz innych rzeczy, to ma różne inteligentne grafiki i fizyki, nie ma nic na symulatorze, jest bardzo mało, że jest. Przez własnego bonusem jest fakt, że można go pobrać za darmo, a następnie, że twórcy nie mają wystarczająco dużo sumienie Donath dodane, tak że też tu nie ma.


Reklama

Pobierz Ostateczny Kierowca samochodu 2016 1.2 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.2 (4)
Data umieszczenia 2016-12-10 10:28
rozmiar 48.74 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(26)
3.32★ 66.42%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/08 10:58
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |