SWAT 2
3.6 (23)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

SWAT gry 2 z FT Games jest najczęstszą strzelnica dla Androida, który, zdaje się, chce powtórzyć sukces pierwszej części, która na pewno miał miejsce być, to tylko takie zamieszanie Ja osobiście nie rozumiem nie można, i dlaczego - wyjaśnia dalej. Ale najpierw zobaczmy, co dokładnie czeka na nas w tej grze.

Jak można opisać przebieg rozgrywki w strzelnicy? Tak, mimo wszystko, wszystko jest doskonale reprezentują co ich czeka. Bronią w ręku, dekoracje i wrogów, które pojawiają się tu i tam, chcąc cię zabić. Jednak duży wybór broni i dobra reakcja nie pozwoli im zrobić, ale po zabiciu mało, będziesz mógł przejść do innych zestawów i powtórzyć "wyczyn". Oczywiście, tam nie można, to nie jest nawet w przypadku, gdy strzelanie galeria robić przynajmniej pozory pełnoprawnym strzelca, wtedy można po prostu strzelać. Co do fabuły, po raz kolejny mówi o ciężkiej i niekończącej się walce z terroryzmem, który rozprzestrzenił się na całym świecie, dzięki czemu praca będzie mieć mnóstwo. Temat czymś banalnie, czy jestem w błędzie? Oprócz broni masz ograniczoną liczbę rund, trzeba przeładować broń i skalę z życiem, które nie powinny znaleźć się lub giną.

Tak, to jest oczywiste, że pierwsza część ukazała się nieco wcześniej i najprawdopodobniej w tym czasie, co dzieje ludzi zadowolony, ale teraz wygląda bardzo, bardzo głupie. Zacznijmy od prostego - w scenerii. Oni, jak i przeciwników, w której musisz strzelać, wygląda tanio, jak kartonów na poligonie. Wyobraź sobie, że jesteś gdzieś w rzeczywistym miejscu jest trudne. W tym wszystkim, dekoracje wykonane są dziwne, ponieważ w jednym miejscu może być grono beczek stojących samolot, kilka konkretnych barier, opony od samochodu ... Byłem na lotnisku i nie ma tam nic, a nawet jeśli ktoś postanowił zbudować sobie schronienie, który jest rodzajem, masz to wszystko raczej głupie, i przez długi czas. O rozgrywki, to na ogół cicho i jest to ten sam typ nudny, praktycznie niezmieniona od misji do misji, jeśli można to tak nazwać. Ponadto w grze Sea Donat, która jest niezbędna do zakupu amunicji, jednak może umrzeć jeszcze raz i jeszcze raz ... Nawet w złych gier z lokalizacji, ponieważ jest tłumaczony na wiele języków skromny, która w ogóle nie boli, jak dialogów wciąż jest rzadkością, a także fabuła.
Tutaj pojawia się pytanie, gdzie jest ta sama gra, że ​​twórcy nazwali «Najbardziej realistyczna antyterrorystyczna FPS gry» ???

Rezultat: SWAT 2 gry w najlepszym wypadku, do poziomu normalnego strzelnicy, może nawet trochę gorsza, bez innowacji, nic ciekawego, brak różnorodności, szukasz?


Reklama

Pobierz SWAT 2 1.1.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Changelog
fix bugs
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (111)
Data umieszczenia 2016-09-10 20:42
rozmiar 34.01 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(23)
3.63★ 72.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/09 06:38
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |