prawdziwe zbiorniki
0.9 (6)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Prawdziwa gra zbiorników jest reinkarnacją słynnego na całym świecie gry Battle City, która firma Namco wydany w 1985 roku! Oczywiście Android już próbowano odtworzyć to dzieło, jak Tank 1990 3D, przeglądu, który był już na naszej stronie, jednak istnieje deweloperów poszły na 3D sposób, że niektóre zniekształcone pojęcie klasyki, aw tym przypadku taka umowa nie stać! W tym czasie deweloperzy mają się nawet oryginalny joystick, który z pewnością dodaje nostalgię.
Oczywiście, są gry, w których nie jest lepsze, ale to nie jest przypadek i chęć deweloperów zachować nienaruszone jest imponująca! Najmniejszy szczegół, że wzięto pod uwagę niekoniecznie będzie taki jak ty, tak, jeśli lubisz klasyczne gry!

Czekasz na intensywnych walk w zamkniętej przestrzeni dwuwymiarowej, gdzie trzeba bronić swoją bazę i zbierać power-upy do pompowania zbiornika. Maksymalny poziom pompowania zbiornika - czwarty, tak jak w oryginale, jak i przeciwnicy mogą być cztery poziomy trudności, dla których będzie naładowane odpowiednią ilość punktów. Również na mapie znajdziecie wszystkie standardowe bonusy, które z pewnością pomogą w przejściu. Tylko nie zapomnij, że dla każdego poziomu trzeba zniszczyć dwa tuziny czołgi wroga, nie używa się trzech jego życia i nie pozwól im zniszczyć bazę. Nawiasem mówiąc tutaj ponad sto poziomów, które będzie dobrodziejstwem dla fanów gry;)

cechy:

  • pełna wersja gry, która jest dostępna dla Ciebie za darmo i bez Donati
  • grafiki w formacie HD 1080
  • Gra, która nie zmieniła
  • fajny i stylowy joystick
  • ponad sto poziomów


Gry Wady:

  • ale po prostu nie może być!


Rezultat: klasyczna gra żywy i realny zbiorniki po raz kolejny potwierdza to, więc jeśli Battle City nie jest pustym słowem dla ciebie, połączyć starą konsolę do nowego telewizora, nie można - to wyjście, a wynik ten jest całkowicie za darmo!


Reklama

Pobierz prawdziwe zbiorniki 1.4.1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.4.1 (6)
Data umieszczenia 2016-07-05 11:45
rozmiar 26.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-05 14:48:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
0.89★ 17.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/09 08:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |