Komandos ZX
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Komandos ZX jest rodzajem ponownie dość popularny shooter Commando, która była popularna około 20 lat temu ... Na dziedzińcu było 1985, a firma Capcom stworzył maszynę do gry w tej grze, a biorąc pod uwagę liczbę gier w tych latach, to było niemożliwe, aby przejść obojętnie! Ponadto, w tym samym roku powstał film Commando z Arnoldem, które również zachęciły uwagę na tematyce wojskowej. W tym czasie gra została umieszczona w pionie strzelance, robi to i pozostał na Androidzie tylko twórców Neocom Software Corporation, która nie zapisać grę stary harmonogram, jednak znaczenie tej nazwy zachowany, ale nie jest tak źle!

Co nas czeka?
Przylatuje helikopter i rzuca naszego bohatera w dżungli, na terytorium wroga, gdzie będzie musiał zniszczyć wszystkich wrogów, aby przetrwać, a nawet wrócić! Nie jest to łatwe zadanie, ale jeśli spróbujesz, wtedy będzie w stanie sobie z tym poradzić! Co to jest ładne, gra podzielona jest na kilka wątków, które obejmują wykonywanie skomplikowanych zadań, z tytułem swojej postaci, tak, że z należytą wytrwałości Ci zostały dodane, aby móc przejść wraz z bohaterem całej karierze! Ponadto znajdziesz zestaw broni, aby zniszczyć wroga, który jest również nostalgiczne. Istnieje małe maszyny, która charakteryzuje się wolnym ogniu, a niewielka ilość kul pływających z tym jednak, że wkłady miały końca! Jest maszynowy szybkiego ognia i duży promień rażenia, ma strzelbę, i oczywiście mocny sześć lufą pistoletu, które mogą kosić dół wszystko na swojej drodze. Ponieważ nie jest granat, zbroja, apteczka, nóż i kilka innych gadżetów, bez których przetrwanie w tych miejscach nie można. Przy okazji będziesz mógł umrzeć, nawet kilka razy i zacząć od ostatniego punktu kontrolnego, jednak prędzej czy później trzeba będzie zacząć od nowa, ponieważ liczba wypadków śmiertelnych na misji jest ograniczona do trzech żyć. Ale ogólnie rzecz biorąc, gra była dynamiczna, tak, że im więcej ruchu, tym więcej masz szanse przetrwać i wygrać!

Trochę o projekcie.
Jak pisałem, piksele odtworzyć nie, jednak wykonany w grze grafika wokseli które pasują tu całkiem właściwe, tak że wniosek o rejestrację oraz, zwłaszcza starając się zachować klasyczny nastrój.

Nie bez wad.
Niestety gra nie była bez Donat, który natychmiast jest mały, ale nadal istnieje, a oprócz tego, najważniejszą rzeczą, która mylić - można strzelać tylko w 8 kierunkach ... ogólnie to znacznie komplikuje możliwość dostać się do przeciwników w tym samym czasie daje zdolność do ucieczki ze swoich zdjęć, co jest bardzo dziwne.

Konkluzja: gra Komandos ZX to wspaniała interpretacja klasycznej gry. Według części technicznej zastrzeżeniach tu nie ma i nie może być, co do reszty - amatora, czy nie powiedzieć. Chociaż w rzeczywistości jest to świetny shooter!


Reklama

Pobierz Komandos ZX 1.1.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Added supporting for Ouya, Xbox 360 and NVidia Shield gamepads
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (23)
Data umieszczenia 2018-03-22 01:04
rozmiar 48.56 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/10 06:22
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |