Rage Against The Zombies
2.9 (23)

Rage Against The Zombies

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Rage Against The Zombies to strzelanka dla Androida, w którym znów mamy do przetrwania w świecie pełnym zombie! Twórcy gry przygotowali Wikango i jest to ich pierwszy projekt, ale co z tego!

O tej historii nie ma nic do powiedzenia tutaj, szczególnie, że czasami będziesz musiał stawić czoła mały ekran w stylu komiksów, który, choć z humorem, ale nadal przedstawiają pewne momenty w grze. Jednak wszystkie opracowane przez klasycznego schematu. Nasz bohater - jeden z tych, którzy przeżyli, i najwyraźniej jedyną osobą, która wie, jak radzić sobie broń, jakby można spotkać innych ocalałych i pomóc im nie można. A co pozostaje do zrobienia, jeśli wiesz, jak dobrze strzelać i przeżyli apokalipsę zombie? Oczywiście - wyjść i strzelać do zombie, mamy zamiar zrobić!

Gra jest organizowana jako strzelnicy, więc poruszać nie dostaliśmy jednak nie jest szczególnie w tym czasie, ogromna liczba zombie tutaj! Jedyną rzeczą, która przeszkadza - jednolitości, ze względu na fakt, że w grze tak bardzo jak cztery "świata", jako twórców, wymaga jednak każdy świat dwadzieścia poziomów, w czasie których nie zmienia rozmieszczenia. Na przykład, trzeba będzie zaczynać się od szpitala, a wszystkie dwadzieścia poziomów masz protorchat w tym samym pomieszczeniu. Zanim jednak do szpitala lub innego miejsca obejrzysz komiks, który wyjaśni, jak tam masz. Jednak różnorodność dodaje wiele różnych broni, które można otrzymać w formie premii lub kupić wiele zombie, które, chociaż są powtarzane, ale nadal nie wyglądają jak jednorodnej masy. Na każdym poziomie czekasz na pracy, a praca nie jest najbardziej powszechne, takie jak strzelać pewną liczbę bramek w zombie czy nie dać zdrowia spadnie poniżej określonego poziomu lub utrzymać pewien procent dokładności. Każdy poziom wymaga 3 warunki, z których wszystkie okazują się mieć dodatkowy gwiazdkowe, okulary i Finansów, należy się przydać.
Więc co mnie interesuje w tej grze? Na początek - dynamika gry jest bardzo dynamiczna, a twoja postać obróci że realistyczne i niezwykłe zombie znacznie nieskończona amunicja, mnóstwo broni, więcej bossów, istnieje humor i trochę dotyk filmu noir.

Z minusów - mały Donat, niezdolność do poruszania się po miejscu, a nie fajne grafiki, ale gra nie została jeszcze przetłumaczona na język rosyjski, a w każdym przypadku.

Konkluzja: Gra Rage Against The Zombies prostu kocham cię, jeśli kochasz zombie, uwielbiam strzelać miłosne zombie strzelać i przetrwać, a nawet cieszyć się dynamiczną, hardcore gameplay odlecieć oczywiście;)


Reklama

Pobierz Rage Against The Zombies 2.0.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
NEW WORLD
The story will continue in the darkness of the Subway.
NEW INVENTORY
An inventory will be available. Choose your primary and secondary weapon and make your own strategy to complete each level.
NEW ZOMBIES AND NEW BOSS
Zombies were angry after your excellent performance last time, so they called some friends and a new big boss to take revenge.
NEW BARRICADE FEATURE
You will be able to upgrade the barricade in front of you. Gain a better protection to complete the hardest missions!
informacje ogólne
wersja 2.0.2 (12)
Data umieszczenia 2016-07-06 09:46
rozmiar 19.56 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-06 12:48:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(23)
2.93★ 58.52%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/10 09:43
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |